PDA

View Full Version : حرفه ای: دانلود پروژه کامل ارسال و دریافت اس ام اس

sadeghlinux
یک شنبه 23 مهر 1391, 16:34 عصر
سلام دوستان

با توجه به اینکه بعضی از دوستان تو ارسال و دریافت اس ام اس سوالای زیادی تو ذهنشون بود
تصمیم گرفتم پروژه ای رو که داشتم رو با شما عزیزان به اشتراک بزارم

این پروژه رو خود سازندگان mcore نوشتن و کامل هستش!

فقط نسخه دموی mcore توش بکار رفته و دوستانی که سریال یا نسخه کرک شده رو دارن زحمت بکشن پروژه رو از حالت دمو در بیارن!

و اگه دوستان مایل باشن این پروژه رو به فارسی برگردون کنیم تا یه نرم افزار کاربردی جالب بشه!

کار با این پروژه خالی از لطف نیست و براحتی میتونید خودتون با کمک این پروژه برنامه اس ام اس ساده تری رو طبق سلیقه خودتون طراحی کنید،چون امکانات اضافی داره!

امیدوارم به کارتون بیاد

یا علی

دانلود (http://up.ehsanavr.com/uploads/SMS-VBNET-1350273976.rar)

SilverGold
دوشنبه 24 مهر 1391, 08:48 صبح
سلام به دوستان

از دوست خوبم آقا صادق تشکر می کنم بابت این برنامه که زحمتش رو کشیدند ، خب من گشتم متاسفانه چیزی پیدا نکردم که کرک این برنامه وجود داشته باشه دوستان کمک کنند تا مشکل کرکش حل بشه

با تشکر

sadeghlinux
دوشنبه 24 مهر 1391, 12:53 عصر
سلام دوست عزیز

من یه نسخه از mcore دارم ولی از ورژنی که تو برنامه استفاده شده پایینتره!

من با این نسخه ای که دارم تو برنامه سریالشو میدم و درست کار میکنه

البته تو این برنامه چک کردم (mcore ورژن پایینتر رو جایگزین کردم)ولی جواب نداد. البته زیاد سعی نکردم. اگه خواستی بگو بزارم برا دانلود.

موفق باشی

VB.NET2005
دوشنبه 24 مهر 1391, 18:47 عصر
اینم یه پروژه کامل با MCore

http://www.4shared.com/rar/B0fsBJgt/YaghoutV2.html

nadia.g
پنج شنبه 18 آبان 1391, 14:04 عصر
با سلام.
من یه نسخه از mcore دارم و از طریق گوشیم(LG KP500) میتونم متصل بشم و پیامهای جدیدی که میاد و دریافت کنم. ولی اس ام اس ارسال نمیشه!!! شماره smsc و هم نمیخونه. البته با کامپوننتهای دیگه و حتی atcommand هم ارسال نمیکنه با گوشی nokiaE71 هم که متصل میشم ارسال میشه ولی دریافت نمیشه!!!. به نظرتون مشکل از smsc هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهشاً راهنمایی کنید. برای پایان نامه ام لازمش دارم. :ناراحت::ناراحت::ناراحت:

123s0ran
پنج شنبه 24 اسفند 1391, 21:56 عصر
خانم ندا دقیقا مشکل من برعکس شما هستش یعنی اس میفرسته اما اس های امده نمی تونه بخونه و اگه لطف کنید نمونه برنامه خودتون و بزارید ممنون میشم