PDA

View Full Version : ترور مربوط به mysql_result

jionelmessi
یک شنبه 23 مهر 1391, 19:03 عصر
با سلام من یه سایتی ساختم ا÷لودشم کردم روی لوکال این دردسرای هاستو نداشتم یه ارور میده ببینید میتونین بفهمین مشکل چیه یا نه یا این ارور معمولا برای چی ایجاد میشه ممنون میشم واقعا اگه کمکم کنید کارم خیلی ضرئریهههههههه

Warning: mysql_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/pclearn1/public_html/pages/home.php on line 17

Warning: mysql_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/pclearn1/public_html/pages/home.php on line 18

ااین ارورارو تو mysql_fetch و mysql_num_rows هم میده دیوونم کرده خواهشا کمک کنید استید ممنون میشم

2undercover
یک شنبه 23 مهر 1391, 19:13 عصر
فک کنم مشکل از نبود چنین جدولی یا دیتا بیسی هست.

tehro0n
یک شنبه 23 مهر 1391, 20:02 عصر
شما باید کاملتر خطا رو بگذارید، خط 17 و 18 چیه؟
ستون در دیتابیستان از boolean استفاده میشه؟

jionelmessi
یک شنبه 23 مهر 1391, 20:19 عصر
دئستان من فهمیدم قضیم کجا اشکال داره من روال کارم اینه که طرف ثبت نام میکنه بعد که ثبت نام موفقیت امیز بوده با اسم اون به صورت دستور مانند یعنی

"CREATE DATABASE $dbuser DEFAULT CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_persian_ci"

بدین شکل ولی فقط من به طور دستی میتونم دیتابیس ایحاد کنم میتونین را هنماییم کنین چی کار کنم دیتابیسایی که اینجوری ساخته میشه چه جوری به user اصلی دیتابیسم اضافش کنم و البته چه طور اول دسترسی داشته باشم با اینکه از تابع mysql_connect هم استفاده می کنم اکه میتونین کمک کنین گیره کارم همینه فقط ممنون میشم

jionelmessi
یک شنبه 23 مهر 1391, 20:34 عصر
دوستان خواهشا کمک کنید لطفا

jionelmessi
یک شنبه 23 مهر 1391, 21:44 عصر
بابا یه مهندس نیس بگه من چه کار کنم با دستور تو دیتابیسم دیتابیس ایجاد کنم نه به صورت دستی

$r=mysql_query('CREATE DATABASE dbname CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_persian_ci')

jionelmessi
یک شنبه 23 مهر 1391, 21:45 عصر
بابا یه مهندس نیس بگه من چه کار کنم با دستور تو دیتابیسم دیتابیس ایجاد کنم نه به صورت دستی

$r=mysql_query('CREATE DATABASE dbname CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_persian_ci')

اینو نوشتم حواب نمیده

Unique
دوشنبه 24 مهر 1391, 00:56 صبح
دستورتون مشکلی نداره ! چه خطایی میده ؟
شما CREATE privilege دارین برای کاربری که دارین اقدام به ایجاد database میکنید ؟

jionelmessi
دوشنبه 24 مهر 1391, 14:29 عصر
دستورتون مشکلی نداره ! چه خطایی میده ؟
شما CREATE privilege دارین برای کاربری که دارین اقدام به ایجاد database میکنید ؟
سلام
من یک user ساختم واسه دیتابیسم ولی نمیتونم برایش pirivilage ایجاد کنم یعنی جایی تو cpanel واسه الین کار نیست
یعنی همه دیتابیسام که دستی ساختم به اون یوزر اد کردم ولی جالب اینجاس میتونم با دستور به دیتابیسام که قبلا ساختم جدول ایجاد کنم ولی دیتابیس جدید نمی تونم با دستور به ÷ایگاهم اضافه کنم
حالا شما می تونین بگین چه جوری به privelage یوزرم تو هاست دسترسی ÷یدا کنم من تو هاتست این مشکلو دارم تو لوکال خله قضیم

jionelmessi
دوشنبه 24 مهر 1391, 22:01 عصر
کسی از دوستان نبود منو کمک کنه من چه جوری این privilage های یک usero تو هاست تنظیم کنم کمک کنین پلیزززززززززززززززز

Unique
سه شنبه 25 مهر 1391, 01:46 صبح
من بعید میدونم توی سرور های shared به شما چنین دسترسی بدهند اما در زمان ایجاد نام کاربری و ارتباط با database توی cpanel امکان تغییر privilege هست !