PDA

View Full Version : سوال: فرستادن اطلاعات یک صفحه به صفحه دیگر

hastiam
سه شنبه 25 مهر 1391, 11:16 صبح
سلام من یک برنامه ای با asp.net mvc نوشتم که می خوام یک سری اطلاعات که در یک div هست رو با زدن یک دکمه به یک صفحه دیگه بفرستم و از اون صفحه پرینت بگیرم چطوری می تونم کل اطلاعات div رو به صفحه دیگه بفرستم؟

ahwazcity
پنج شنبه 04 آبان 1391, 16:22 عصر
سلام من یک برنامه ای با asp.net mvc نوشتم که می خوام یک سری اطلاعات که در یک div هست رو با زدن یک دکمه به یک صفحه دیگه بفرستم و از اون صفحه پرینت بگیرم چطوری می تونم کل اطلاعات div رو به صفحه دیگه بفرستم؟

دوست عزیز شما همونطور که میدونید در aspx.net پس از رخ داد postback محتویات متغییر ها از بین میره برای این منظور شما می توانید از sestion برای این کار استفاده کنید و اطلاعات را در سسشن قرار بدین و بعد هرجا خواستین از ان استفاده کنید

hastiam
چهارشنبه 17 آبان 1391, 10:03 صبح
دوست عزیز ممنونم از پاسختون.
من به صورت ajax ای اطلاعات رو پر می کنم و در یک div نمایش میدم حالا می خوام از محتویات div پرینت بگیرم که من اومدم از دستور پایین استفاده کردم که موقع زدن دکمه پرینت یک پنجره باز می شه که تنظیمات لازم رو انجام میدیم و پرینت می گیریم اما این دستور در InternetExplorer کار نمی کنه در مرورگرهای دیگه این مشکل وجود نداره. حالا من اگه بخوام از محتویات یک div پرینت بگیرم از چه دستور جاوا اسکریپتی باید استفاده کنم که تو IE هم درست کار کنه؟ :خجالت:

function PrintElem(elem) {
Popup($("#divPrint").html());
}

function Popup(data) {
window.location.href
var mywindow = window.open('', 'divPrint', 'height=400,width=600');
mywindow.document.write('<div style="direction:rtl; font-family:B Nazanin; font-size:8pt">');
mywindow.document.write(data);
mywindow.document.write('</div>');
mywindow.print();
mywindow.close();
return true;
}