PDA

View Full Version : ارزیابی سورس کد

ZerOne
سه شنبه 25 مهر 1391, 12:41 عصر
من تو یکی از پروژه هام نیاز داشتم که از طریق سایت سورس کد کاربران سایت رو در رابطه با یک مسئله خاص به زبان c# بگیرم و ان کد رو ارزیابی کنم و حتی در صورت نیاز کد کاربران رو باهم ترکیب کنم و نتیجه ترکیب و اجرای کد ها رو نمایش بدهم. ولی روشی برای انجام این کار پیدا نکردم. تو همین سایت هم مطرح کردم ولی کسی نتونست کمکم کنه. ولی امروز یه سایتی دیدم به آدرس racecode.ir که یک سری سوال رو مطرح کرده بود و کد کاربران رو به زبان های مختلف دریافت می کرد و سریع نتیجه کد ها رو به کاربر نمایش می داد.
کسی از دوستان می تونه تو این زمینه منو کمک کنه و یا سایتی دیگر مشابه همین وجود داره؟
این مساله چند وقتیه خیلی منو درگیر خودش کرده و شدیدن به کمک شما دوستان نیاز دارم.

ZerOne
پنج شنبه 27 مهر 1391, 13:56 عصر
برام خیلی مهمه
کسی نیست یه سرنخ بهم بده تا من برم دنبالش :افسرده:

Directx
پنج شنبه 27 مهر 1391, 15:52 عصر
جالبه اگه به نتیجه رسیدید ممنون میشم همینجا بذارید.
ولی به نظر من که کار نشدنیه چون کامپایل کدها میتونه خیلی طول بکشه و مخصوصا ترکیب کردنشون هم که دیگه ممکنه هزارو یک نوع خطا ایجاد کنه مگر اینکه از مثلا foundation server یا یه چیزی تو این مایه ها استفاده کنید ولی دریافت کد از سایت و کامپایلش در نوع خودش کار جالبی میتونه باشه

ZerOne
جمعه 28 مهر 1391, 12:07 عصر
شدنی که هست. چون تو سایتی که بهش اشاره کردم سورس کد رو کامپایل میکنه و نتیجه اون رو نمایش میده. چیزی که من مد نظرم هست تا حدودی شبیه به همینه. من چند وقته دنبال این موضوع هستم ولی متاسفانه چیز خاصی تو این حوزه پیدا نکردم که حداقل استارت کارم بشه. اگه کسی در این زمینه اطلاعاتی داره خوشحال میشم کمکم کنه

ZerOne
یک شنبه 30 مهر 1391, 20:36 عصر
این مشکلم که حل نشد.
ولی یه سوال دیگه از دوستان دارم.
من اگه کد کاربران رو بگبرم و بتونم اونو به یه فایل اجرایی تبدیل کنم یا اصلا اگر من یک فایل exe داشته باشم و بخوام ان رو تو شبکه اجرا کنم چکار باید بکنم که مشکل امنیتی پیش نداد. اصلا هاست ها اجازه اجرای فایل exe رو می دن؟!

FastCode
دوشنبه 01 آبان 1391, 15:41 عصر
جست و جو کنید
csc.exe

ZerOne
سه شنبه 02 آبان 1391, 21:38 عصر
قبلا دنبال csc.exe رفتم. چیز خوبیه ولی یه سری محدودیت داره که من نتونستم حلش کنم
اگه بخوام سرس کد مورد نظر با برنامه من ارتباط داشته باشه چیکار باید بکنم؟

اگه بخوام زبانهای دیگه رو پشتیبانی کنم چی. باید چیکار کنم؟

آیا این هاست ها به من اجازه اجرای فایل csc.exe رو می دن؟

FastCode
یک شنبه 07 آبان 1391, 16:10 عصر
با ASP.Net نیاز به اجازه ندارید.
Assembly.Load(Path).GetEntryPoint().Invoke(null,ne w object[] { /*args here*/ }))

میتونید از CSharpCompiler هم استفاده کنید.

linux
یک شنبه 07 آبان 1391, 21:44 عصر
من تو یکی از پروژه هام نیاز داشتم که از طریق سایت سورس کد کاربران سایت رو در رابطه با یک مسئله خاص به زبان C#‎ بگیرم و ان کد رو ارزیابی کنم و حتی در صورت نیاز کد کاربران رو باهم ترکیب کنم و نتیجه ترکیب و اجرای کد ها رو نمایش بدهم. ولی روشی برای انجام این کار پیدا نکردم. تو همین سایت هم مطرح کردم ولی کسی نتونست کمکم کنه. ولی امروز یه سایتی دیدم به آدرس racecode.ir که یک سری سوال رو مطرح کرده بود و کد کاربران رو به زبان های مختلف دریافت می کرد و سریع نتیجه کد ها رو به کاربر نمایش می داد.
کسی از دوستان می تونه تو این زمینه منو کمک کنه و یا سایتی دیگر مشابه همین وجود داره؟
این مساله چند وقتیه خیلی منو درگیر خودش کرده و شدیدن به کمک شما دوستان نیاز دارم.

http://support.microsoft.com/kb/304655
اینجا را ببینید