PDA

View Full Version : مشکل درامنیت فایل ها

tarsim
سه شنبه 25 مهر 1391, 12:52 عصر
سلام . من سایتم رو با فلش ساختم که از ایکس ام ال استفاده میکنه طبق معمول.توی سایتم آدرس عکسی را در پوشه admin دادم.در این پوشه(فایل ها و عکس های امنیتی)گذاشته شده.بر نامه رو اجرا میکنم هیچ مشکلی نیست.سایت من داینامیک یعنی باید باید نرم افزار سمت سرور php یا asp.net برایش یک صفحه برای ویرایش گذاشته شود.که من از asp.net استفاده کردم.من پوشه ادمین را امنیتی کردم یعنی دست کسی جز خود ادمین بهش نمیرسه کار بر حتما باید لوگین کنه تا وارد پیج ادمین بشه.مشکل من اینجاست .که صفحه اول سایتم که همون فلش هست را گذاشتم بیرون پوشه admin .اسم این صفحه index هست.وقتی برنامه رو ران میکنم صفحه indext که همون صفحه فلش اول سایت است اجرا میشه و لی چون عکس ها و xml ها درون پوشه admin هست و قابل دسترسی تا قبل از لوگین ادمین نیست.فلش هم نمیتونه بخونه عکس ها و xml رو وقتی لوگین میکنم میخونه.که خب نباید اینطوری باشه.من میتونستم عکس ها و xml هارو بیرون پوشه ادمین قرار بدم که بدون هیچ مشکلی بخونه ولی همانطور که میدونید امنیتش 0 میشه.میخواستم بدونم باید چیکار کنم ؟ آیا از configuration خود .net استفاده نکنم . من باید کاری کنم که هم فایلم و xml و عکس ها دارای امنیت باشه و هم راحت بشه ادرسشون رو توی سایتم بخونم که نشون بده مثلا عکس ها رو.لطفا اگر میشه یک راه جلوم بزارید .مرسی

mohsen musavi
چهارشنبه 26 مهر 1391, 23:00 عصر
میتونی در web.config هر فایل یا پوشه ای که میخوای برای عموم آزاد کنی.به این صورت:

<!-- allow configuration-->
<location path="Images">
<system.web>
<authorization>
<allow users="?"/>
<allow users="*"/>
</authorization>
</system.web>
</location>
<location path="CSS/LoginStyle.css">
<system.web>
<authorization>