PDA

View Full Version : نمایش پنجره پیغام (tiptip)

ramin149
چهارشنبه 26 مهر 1391, 18:53 عصر
سلام
من کد زیر را نوشتم اما چند مشکل ریز داره که من بلد نیستم با چه روشی میشه این مشکل رو حل کرد . مشکلاتی از قبیل

وقتی بین لینک و باکس فاصله داشته باشه وقتی بخواهی از روی لینک بری روی باکس ، باکس ناپدید می شه و نمی شه گزینه داخل باکس را تغییر داد .
وقتی چندین بار موس را روی لینک ببریم و بردارییم ، باکس هم به همون اندازه باز و بسته می شه که چندان خوش آیین نیست . (وقتی از تابع delay استفاده می کنم .)

لطفا کسی از دوستان این دو مشکل من را حل کنه خیلی ممنون می شم .

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<title></title>
<script src="jquery-1.8.2.min.js" type="text/javascript"></script>
<script type="text/javascript">
$(function () {
$('#Introduction , #txt_Introduction').mouseover(function () {
$('#txt_Introduction').show();
});
$('#Introduction').mouseleave(function () {
$('#txt_Introduction').delay(1000).hide();
});
});
</script>
</head>
<body>
<div id="Introduction">تقویم رویدادها</div>
<br />
<div id="txt_Introduction" style="background-color:Yellow;width:100px;height:100px;display:none ;">
</div>
</body>
</html>

با تشکر

masudafsar
جمعه 28 مهر 1391, 16:50 عصر
منظورت رو درست متوجه نشدم کاش یکم بیشتر توضیح بدی. ولی تا جایی که متوجه شدم کد زیر رو نوشتم ببین چطوره.

از این کد استفاده کن ببین کار میکنه یا نه؟

$(function () {
$('#Introduction , #txt_Introduction').hover(function () {
$("#txt_Introduction").show();
},function(){
$("#txt_Introduction").hide();
});
});

البته اگه هر دو div را داخل یکی قرار بدید و تو اسکریپت بگید هر وقت ماوس روی آن div است اجرا شود خیلی مطمئن تر است.

ramin149
پنج شنبه 11 آبان 1391, 17:47 عصر
منظورم این که در لینک پایین یک امکانی گذاشتم به اسم قوییم رویدادها که وقتی کاربر روی آن بره یک تقوییم باز بشه و وقتی روی یکی از تاریخ ها کلیک کرد تمام آگهی های مربوط به آن روز را نمایش بده اما وقتی کاربر روی آن می ره و تقوییم باز می شه . فاصله باز بودن کم و تا وقتی کاربر موس را روی آن ببره بسه میشه یا اینکه زیاد باز می مونه . خلاصه زیاد جالب کار نمی کنه اگر بشه کمکم کنید .
http://www.niyazemrooz.ir/Default.aspx