PDA

View Full Version : آموزش: خیلی خیلی ضروریه . اشکال در اجرای تورگ + عکس

orache
جمعه 28 مهر 1391, 13:50 عصر
سلام یه مشکلی برام پیش اومده نمیدونم چرا تورگ هنگیده وقتی نصبش میکنم و میام توش تمامی نوشته ها حذف میشن یعنی دیگه هیچ فونتی و خطی و هیچ چیزی و جود نداره از عکس زیر همه چی رو میشه فهمید میدونین مشکل از کجاست
http://s1.picofile.com/file/7531553438/Snapshot_2023_10_01_041544.jpg

ehsan7007
جمعه 28 مهر 1391, 15:58 عصر
از کجا گرفتینش ؟ درست نصبش کردید ؟ (البته مال من که نیاز به نصب نداشت ! :لبخند: )
درضمن ، نظر من اینه که موتورتون رو عوض کنید ؛ یکی از این دوتا که من اولیش رو بیشتر پیشنهاد میدم :
1. Cryengine 3
2. (UDK (unreal engine

orache
جمعه 28 مهر 1391, 20:49 عصر
سلام اره فکر کنم خودت گذاشته بودیش 2 تا لینک بود یکی رپید و دیگری رو نمیدونم ولی اسمش بود مستر فکر کنم مال خودت بود اره نیازی به نصب نداشت ولی نمیدونم چرا اینطوری شده من موتور اصلیم 3dgs هست و میخام بعد ها برم یونیتی در کنار تری دی جی اس تورگ هم میخاستم یاد بگیرم میدونی چرا این موتور هارو میرم یاد بگیرم ؟؟ برای این که تو سایت اصلیش تمامی کلمات برنامه نویسیش هست تورگ هم همچنین ولی یو دی کا نیست .. مثل بقیه ی موتور ها <<<>>>
مگه دیوونه شدم برم کرای انجین یاد بگیرم ؟؟ خیلی موتور خوبیه ولی وقتی نتونم خروجی بگیرم بدرد جرز لای دیوار هم نمیخوره lol بیلد رو شرکت باید بگیره که ایران هم تحریمه تازه اگر هم تحریم نبود باید کلی پول میدادیم فرض کن بابت 1 دلار 4500 تومن وای به حال 200 _ 300 دلار در هر صورت ممنون تازه من از محیط یودیکا و کرای بیشتر خوشم میاد ولی چون اسکریپتش اینطوریه نمیتونم برم سراغش منم انگلیسیم افتضاحه و نمیتونم برم سراغ مقالات خارجی

ehsan7007
سه شنبه 02 آبان 1391, 14:37 عصر
علیک سلام.
نه ، لینک مال من نبود ، بلکه من تو اون تایپیک پست زده بودم ، راستش رو بخوای مال خودم هنگ میکرد و باز نمی شد !! پس بعید نیست .
قبلی رو حذف کن و دوباره اکسترکتش کن تو یه جای دیگه و یه پروژه جدید بساز شاید درست شه ، چون مال من همینطوری درست شد.