PDA

View Full Version : دستور پرینت گرفتن از دیتا گرید ویو در VB.NET

sam166
شنبه 29 مهر 1391, 20:05 عصر
سلام و عرض خسته نباشید
من دستور گرفتن پیرینت از دیتا گرید ویو را لازم دارم
لطفا راهنمایی فرمایید

حسین شهریاری
یک شنبه 30 مهر 1391, 09:37 صبح
سلام
جستجو کنید، 999.999.999.999.999 بار بحث شده!:بامزه:

sam166
یک شنبه 30 مهر 1391, 14:12 عصر
مرسی
لطفا شما بگید
من گشتم ولی کار نمیکنن

niknam_mh
یک شنبه 30 مهر 1391, 17:02 عصر
مرسی
لطفا شما بگید
من گشتم ولی کار نمیکنن

سلام دوست عزیز
این مشکلی که شما دارید یکی از اساسی ترین مشکلات من در برنامه نویسی بود که الحمد الله حل شد به تاپیک زیر مراجعه نمائید :

گزارشگیری از اطلاعات درون دیتاگریدویو با کریستال ریپورت بدون هیچ گونه ارتباطی با دیتابیس (http://barnamenevis.org/showthread.php?365095-گزارشگیری-از-اطلاعات-درون-دیتاگریدویو-با-کریستال-ریپورت-بدون-هیچ-گونه-ارتباطی-با-دیتابیس)

حسین شهریاری
دوشنبه 01 آبان 1391, 08:18 صبح
قبلا هم عرض کرده بودم، این روشی هست که دوستمون آقای ابراهیمی پیشنهاد کردن، ولی به این فکر کردید که اگه توی دیتاست(یا همون گرید) مثلا 50000 رکود وجود داشته باشه، چه سرباری دارید به سیستم تحمیل میکنید؟
بله، اگه مثلا چاپ فاکتور باشه، یا چیزی توی این مایه ها، اون موقه میشه چنین کاری کرد.

Hybrid
دوشنبه 01 آبان 1391, 10:23 صبح
سلام عزیز ،

این روشی هست که دوستمون آقای ابراهیمی پیشنهاد کردن، ولی به این فکر کردید که اگه توی دیتاست(یا همون گرید) مثلا 50000 رکود وجود داشته باشه، چه سرباری دارید به سیستم تحمیل میکنید؟

دوست عزیز من ، ایشون در پ خ به بنده گفتن که همچین مثالی رو میخوام و منم واسشون نوشتم و هیچوقت من این روش بهشون پیشنهاد نکردم ، در تعداد رکوردهای بالا به شدت سرعت رو پایین میاره (با توجه به حلقه) ولی در تعداد رکوردهای پایین میشه به راحتی ازش استفاده کرد و هیچ مشکلی رو هم پیش نیاره ، به هر حال با توجه به شرایط باید تصمیم گرفت.