PDA

View Full Version : سوال: نحوه اجرای یک web Application از طریق ویندوز مجازی نصب شده بوسیله VMWare

pooya1072
شنبه 29 مهر 1391, 23:48 عصر
سلام
من یه برنامه ساده نوشتم ."تبدیل درجه سلسیوس به فارنهایت و بلعکس"
توی iis 7.5 یه درایو مجازی ساختم و برنامه ام رو توی این درایو پابلیش کردم.
ویندوز من ویندوز 7 .
روی ویندوز برنامه vmware رونصب کردم و از طریق اون ویندوز xp روی سیستم نصب کردم.حالا می خوام توی این ویندوز xp برنامه ی مذکور رو اجرا کنم.البته از طریق اینترنت اکسپلورر .
چه روالی رو باید انجام بدم ؟

shahab2025
یک شنبه 30 مهر 1391, 07:55 صبح
این مشکل منم هست
ظاهراً بجز IIS چیز دیگری هم باید نصب باشه تا برنامه های ASP اجرا بشه -
آخه من فایل html ساده میزارم جواب میده ولی asp جواب نمیده

komeil64
یک شنبه 30 مهر 1391, 09:53 صبح
مواد لازم:
iis یک عدد
.netframework ورژن لازم(که شما با اون پروژت رو نوشتی)

pooya1072
یک شنبه 30 مهر 1391, 15:08 عصر
مواد لازم:
iis یک عدد
.netframework ورژن لازم(که شما با اون پروژت رو نوشتی)

سلام
منظور شما اینه که روی هر سیستمی که قراره این application رو اجرا کنیم باید iis و DotNetFrameWork نصب باشه؟
فرض کنید این برنامه رو روی یک هاست لود کنیم و یک سایت بسازیم مثلا با نام www.DegToFahren.com (http://www.DegToFahren.com) . حالا از هر جای دنیا باید بشه این سایت رو باز کرد . منظور شما اینه که هر سیستمی که قراره این برنامه رو اجرا کنه باید iis و DotNetFramework رو داشته باشه یا من اشتباه متوجه شدم؟

komeil64
یک شنبه 30 مهر 1391, 15:57 عصر
خیر
شما برنامه های دات نت رو روی سرور ویندوز که همه اینا روش نصبه میزارید و برنامه از امکانات سرور استفاده می کنه و می بینه نه کلاینت! حرفتون مثل این می مونه که بگید من برای اینکه سایتای پی اچ پی رو ببینم باید لینوکسم نصب باشه!
قضیه پروژه شما چون هم سرورتون(iis) و هم کلاینتتون که خودتونین با آدرس localhost فرق داره چون شما بای نقش سرور رو هم بازی کنید باید iis و دات نت فریک نصب باشه