PDA

View Full Version : نمایش و ذخیره عکس با AsyncFileUpload

My_LoVe_IRAN
دوشنبه 01 آبان 1391, 10:16 صبح
سلام به همه دوستان
من تو پروژه با AsyncFileUpload عکسی رو از کاربر میگیرم و در یک img نمایش میدم ،میخام بعد از زدن دکمه تاييد عکس در فايل دیگه ای ذخيره بشه ،با نام جديد و ... چطور میتونم عکسی که در img هست رو بگیرم و در جايی دخیره کنم ؟ چطور حجمش رو متوجه بشم ؟ و ...

My_LoVe_IRAN
دوشنبه 01 آبان 1391, 10:48 صبح
من میخام یه قسمت برای اپدیت تصویر کاربر درست کنم ،میخام وقتی دکمه brows رو کلیک کرد و عکسش رو انتخاب کرد ،عکسش نمایش داده بشه ،بعد وقتی رو دکمه تایید کلیک کرد اون عکس اپدیت بشه ،البته نام عکس ها نباید شبیه بهم باشه ،چون اسمشون رو تو دیتا بیس نگه میدارم ،چطور باید این کار رو بکنم ؟ دوستان گفتن با AsyncFileUpload میشه ،اما هرکاری کردم نشد بعد از تایید Save بشه

s3unit
دوشنبه 01 آبان 1391, 10:57 صبح
دوست من شما باید تصویرتان را base ۶۴ تبدیل کنید و این نکته رو هم بگم که اینترنت اکسپلرورر نسخه ۶ به مشکل بر خواهی خورد مشکل cross browser برات پیش میاد اما تو fire fox نه

aspmaker
دوشنبه 01 آبان 1391, 20:08 عصر
با سلام
من با AsyncFileUpload کار نکردم (اگر درست خاطرم باشه برای ذخیره سازی یا یه چیز دیگه به مشکل برخوردم...) اما با FileUpload کار کردم که خیلی هم راحت کار کرد! نظر من در مورد سوالتون این هست که بجای اینکه عکس المان img رو بگیرید عکستون رو موقتاً در جایی ذخیره کنید بعد اگر لازم بود عکس ذخیره یا حذف بشه (نمیدونم میشه از img عکس رو گرفت یا نه؟!)
اگر میتونستید از FileUpload استفاده کنید ، نوع فایل، حجم، نام و ... قابل دسترسی بود.

موفق باشید

My_LoVe_IRAN
دوشنبه 01 آبان 1391, 23:48 عصر
با سلام
من با AsyncFileUpload کار نکردم (اگر درست خاطرم باشه برای ذخیره سازی یا یه چیز دیگه به مشکل برخوردم...) اما با FileUpload کار کردم که خیلی هم راحت کار کرد! نظر من در مورد سوالتون این هست که بجای اینکه عکس المان img رو بگیرید عکستون رو موقتاً در جایی ذخیره کنید بعد اگر لازم بود عکس ذخیره یا حذف بشه (نمیدونم میشه از img عکس رو گرفت یا نه؟!)
اگر میتونستید از FileUpload استفاده کنید ، نوع فایل، حجم، نام و ... قابل دسترسی بود.

موفق باشید
درسته ،اما file upload خاصیت ajax نداره ،من نیخام صفحه refresh بشه

Alghoochi
سه شنبه 02 آبان 1391, 00:29 صبح
سلام به همه دوستان
من تو پروژه با AsyncFileUpload عکسی رو از کاربر میگیرم و در یک img نمایش میدم ،میخام بعد از زدن دکمه تاييد عکس در فايل دیگه ای ذخيره بشه ،با نام جديد و ... چطور میتونم عکسی که در img هست رو بگیرم و در جايی دخیره کنم ؟ چطور حجمش رو متوجه بشم ؟ و ...

نیازی نیست که عکس رو از img بگیری. شما عکس رو از کاربر می‌گیری و توی یه فولدر به صورت موقتی ذخیره می‌کنی و اون عکس رو به عنوان پیش‌نمایش به کاربر نشون می‌دی. اگه کاربر تعیین کرد می‌تونی اونو از فولدر موقتی به فولدر اصلی انتقال بدی.

My_LoVe_IRAN
جمعه 05 آبان 1391, 23:05 عصر
نیازی نیست که عکس رو از img بگیری. شما عکس رو از کاربر می‌گیری و توی یه فولدر به صورت موقتی ذخیره می‌کنی و اون عکس رو به عنوان پیش‌نمایش به کاربر نشون می‌دی. اگه کاربر تعیین کرد می‌تونی اونو از فولدر موقتی به فولدر اصلی انتقال بدی.
چطور این کار رو بکنم ؟ اسمش چی ؟ چطور تکراری نشه ؟

ali9698
دوشنبه 15 آبان 1391, 01:31 صبح
واسه اینکه تکراری نشه میتونی username یا کد کاربر رو به عنوان اسم فایل استفاده کنی

crazy_1892
دوشنبه 15 آبان 1391, 08:51 صبح
http://demos.telerik.com/aspnet-ajax/asyncupload/examples/uploadedfilesrendering/defaultcs.aspx