PDA

View Full Version : سوال: استفاده از كوكي در select

majid_labbeiky
دوشنبه 01 آبان 1391, 10:03 صبح
با سلام خدمت دوستان
توي فرمم يه گريد ويو گذاشتم و اونو به بانكم وصل كردم .
يه سري اطلاعات توي كوكي دارم و ميخوام اين گريد ويو با اين اطلاعات داخل كوكي select بشه.
توي تنظيمات گريد ويو قسمت شرطش رفتم و كوكي رو انتخاب كردم . چطوري بايد بگم از كوكي فلان ، فيلد فلانش مورد نظرم هست ؟

komeil64
دوشنبه 01 آبان 1391, 16:05 عصر
از کوکی فلان فیلد فلانش؟
توی کوکیتون یه مقدار فقط هست چطور فیلد فلانش؟!!!
وقتی انتخاب می کنید که از کوکی بخونه اس کوکی رو باید وارد کنید یا اینکه برای سلکت دیتاسورس گریدتون کد بنویسید و توی کد کوکیتون رو فراخونی کنید
SqlDataSource1.SelectComman="Select.....";

amirzandi
سه شنبه 02 آبان 1391, 07:48 صبح
اگر بخواین مستقیم مقدار از کوکی به یک مثلا Label در GridView ارسال کنید ، اینجوری هست :

<asp:Label ID="Label100" runat="server" Text='<%= Page.Request.Cookies("cookie").Value.ToString %>' ></asp:Label>

amirzandi
سه شنبه 02 آبان 1391, 07:50 صبح
با سلام خدمت دوستان
توي فرمم يه گريد ويو گذاشتم و اونو به بانكم وصل كردم .
يه سري اطلاعات توي كوكي دارم و ميخوام اين گريد ويو با اين اطلاعات داخل كوكي select بشه.
توي تنظيمات گريد ويو قسمت شرطش رفتم و كوكي رو انتخاب كردم . چطوري بايد بگم از كوكي فلان ، فيلد فلانش مورد نظرم هست ؟

من میگم یک لبیکی بگو و اینقدر فلان فلان نکن ، مشکلتو درست توضیح بده...

majid_labbeiky
سه شنبه 02 آبان 1391, 08:51 صبح
ممنون از جوابتون

توضيح مجدد :
داخل جدول بانكم يه سري اطلاعات هست از جمله كد استان - كد حوزه - كد منطقه و نام و نام خانوادگي كه كاربرا توي سايت ثبت ميكنند .

زماني كه كاربر وارد سايت ميشه يه كوكي ساخته ميشه كه اطلاعات كد استان و كد حوزه و كد منطقه كاربر داخل اون هست .

من ميخوام داخل گريد ويو اسامي افرادي كه توي منطقه و حوزه و استان اين كاربر هستن رو نمايش بده .

در ضمن ارتباط گريد ويو رو از طريق configure Data source انجام دادم

amirzandi
سه شنبه 02 آبان 1391, 12:21 عصر
خب شما زمان Page_Load اول اطلاعات را از Coockie بخونین و بعد از Database سلکت کنین... مشکل الان کجاس؟

majid_labbeiky
چهارشنبه 03 آبان 1391, 07:52 صبح
ممنون پيشنهاد خوبي بود فكر كنم جواب بده .