PDA

View Full Version : گفتگو: یه برنامه بگین درست کنم!

amir22448
چهارشنبه 03 آبان 1391, 17:08 عصر
سلام.من خیلی وقته نه تو این سایت تاپیک زدم نه برنامه نویسی کردم.خوب من این تاپیک رو ایجاد کردم تا بگم چون برنامه نویسی نکردم شما یه برنامه بگین تا درست کنم.خودم هرچی فکر می کنم چیزی به ذهنم نمی رسه.

maythammsp2000
چهارشنبه 03 آبان 1391, 17:11 عصر
اگه شما به سوال من جواب بديد من هم يه برنامه توپ به شما سفارش مي كنم.دات نت بار براي سي شارپ و وي بي متفاوته؟؟لينك دانلودش رو برام ميذاري

Alireza.imani
چهارشنبه 03 آبان 1391, 17:13 عصر
سلام برنامه ای درست کن برای مدیریت کتابخانه.

r_s1389@yahoo.com
چهارشنبه 03 آبان 1391, 17:20 عصر
معادل PUTPIXLE در سی شارپ چی میشه

veniz2008
چهارشنبه 03 آبان 1391, 17:22 عصر
سلام.من خیلی وقته نه تو این سایت تاپیک زدم نه برنامه نویسی کردم.خوب من این تاپیک رو ایجاد کردم تا بگم چون برنامه نویسی نکردم شما یه برنامه بگین تا درست کنم.خودم هرچی فکر می کنم چیزی به ذهنم نمی رسه.
سلام. مهم نیست چی بنویسی مهم اینه که اونی که میخوای بنویسی چقدر باهاش شناخت داری؟. به اطرافت یه نگاه بنداز. کلی مشاغل و موئسسه وجود داره. ببین کدومشو بهتر میتونی تحلیل کنی. واسه کدومشون بیشتر میتونی از دیگران پرس و جو کنی و اطلاعات بدست بیاری. برگ برنده شما در یک پروژه، تحلیل کامل و بدست آوردن نیازهای پروژه هست. به نظر من ساده ترین قسمت یک پروژه، کدنویسی اون هست.

r_s1389@yahoo.com
چهارشنبه 03 آبان 1391, 17:24 عصر
سلام
معادل Potpixle در سی شارپ چی میشه

veniz2008
چهارشنبه 03 آبان 1391, 17:27 عصر
اگه شما به سوال من جواب بديد من هم يه برنامه توپ به شما سفارش مي كنم.دات نت بار براي سي شارپ و وي بي متفاوته؟؟لينك دانلودش رو برام ميذاري

معادل PUTPIXLE در سی شارپ چی میشه
چرا از این کارها میکنید؟.
اینطوری که شما و چند نفر دیگه دارن پیش میرن باید فاتحه این تالار خونده بشه. میشه من یا هر شخص دیگه ای تاپیک بزنیم و شما بیاید داخلش پست بی ربط بذارید؟.
آدم باید خودش رعایت کنه. این دیگه چیزی نیست که من یا شخص دیگه ای بخواد تذکر بده.

Mahmoud Zaad
چهارشنبه 03 آبان 1391, 18:03 عصر
چرا از این کارها میکنید؟.
اینطوری که شما و چند نفر دیگه دارن پیش میرن باید فاتحه این تالار خونده بشه. میشه من یا هر شخص دیگه ای تاپیک بزنیم و شما بیاید داخلش پست بی ربط بذارید؟.
آدم باید خودش رعایت کنه. این دیگه چیزی نیست که من یا شخص دیگه ای بخواد تذکر بده.
خدا وکیلی راست میگن. این دو تا سوال چه ربطی به سوال دوستمون داشت؟؟؟
--------------
به نظر من یه برنامه واسه دانشگاه یا مدرسه بنویسید.

nilmil_nil
چهارشنبه 03 آبان 1391, 18:13 عصر
سلام
معادل Potpixle در سی شارپ چی میشه

بهتر بود دوستمون رو راهنمایی کنید تا ...
اینجوری برنامه نویس نمیشید ...
اگه میخوای ساده باشه یه برنامه تاکسی تلفنی بنویس البته ساده !!!

arbab333
چهارشنبه 03 آبان 1391, 18:18 عصر
یه برنامه به زبان #c به همراه کدش میخاستم که تمامی بسته هایی که از یک کامپیوتر خارج یا وارد میشه رو ضبط کنه. بیشتر بسته های DNS , TCP , UDP منظورمه. مثل ابزار wireshark. با این کار هم خودتون یه برنامه نوشتی هم به من کمک کردید. اگه تونستید بنویسیدش واسه منم بفرستید.

amir22448
چهارشنبه 03 آبان 1391, 19:16 عصر
سلام.ممنون از درخواست هاتون.ولی جواب منو بدین ببینم که آخه من چجوری می تونم همه ی اینارو برای شما تهیه کنم؟ من به ترتیب درست می کنم و اگه دیدید کمی طول کشید در حال برنامه نویسی هستم.ممنون.

mortezaqofrani
پنج شنبه 04 آبان 1391, 11:52 صبح

سلام
اگه شما برنامه نویسی تحت وب بلد هستین من چند تا طرح دارم که حاضرم با کسی که اونارو بنویسه شریک بشمو باهاش کار کنم.اگه بلد هستین بفرماینن تا اطلاعات بیشتر رو براتون بگم
mortezaqofrani@gmail.com

rezarko
پنج شنبه 04 آبان 1391, 12:04 عصر
به نظر من یه برنامه چاپ فاکتور بسازید چون چاپ فاکتور در اکثر برنامه ها استفاده میشه.

samadblaj
جمعه 05 آبان 1391, 10:37 صبح
یه برنامه متفاوت بنویس.
یه پیشنهاد هم که دارم "برنامه منشی تلفنی" هستش (خودم به شخصه چند روز هست دارم روش کار میکنم و منابع کافی هم وجود نداره...)

amir22448
شنبه 06 آبان 1391, 14:23 عصر

منظورتون از نظر کد هست یا کلا می گین؟