PDA

View Full Version : این خطا چیه ؟( ! ) Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in E:\lerning PHP\soft

aliphp1
پنج شنبه 04 آبان 1391, 01:42 صبح
سلام دوستان
من یه برنامه نوشتم که یکسری رشته ها رو بگیره و درون دیتابیس ذخیره کنه
بعد یه کد دیگه نوشتم که به تعداد دلخواه از این رشته ها رو نمایش بده و همونایی که نمایش داده یک مقدار رو در یک فیلدشون تغییر بده
حالا هم موقع وارد کردن تعداد زیاد رشته (مثلا 1000 تا ) و هم موقع خوندن این خطا رو میده
( ! ) Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in E:****\****\***\www\***\forosh.php on line 60

aliphp1
پنج شنبه 04 آبان 1391, 09:00 صبح
کسی نیست کمک کنه ؟

aliphp1
پنج شنبه 04 آبان 1391, 18:08 عصر
دوستان لطفا کمک کنید خیلی ضروری هست

aliphp1
جمعه 05 آبان 1391, 00:55 صبح
انگار توی این انجمن هیچ کس نیست !
شایدم بلد نیست
آقا کمک کنید یه روزی هم خودتون همینطوری احتیاج به کمک داشتید شاید بعدا هم پیش بیاد که نیاز داشته باشید

fallahpour
جمعه 05 آبان 1391, 01:38 صبح
دوست عزیز مشکلی که برخورد کردن ، ناشی از generate شدن تعداد زیادی ارور است که سرور قادر به handle کردن آن نیست....

در کد تون دنبال رفع خطا باشین...

موفق باشین...

MMSHFE
جمعه 05 آبان 1391, 01:45 صبح
با سلام، دوست عزیز اسکریپت شما طبق تنظیمات پیشفرض PHP حداکثر 30 ثانیه زمان داره تا اجراش تمام بشه و خروجی مناسب رو در قالب HTML آماده کنه و برای وب سرور بفرسته اما گویا کدی که نوشتین، زمان بیشتری داره مصرف میکنه و طی این زمان، نتونسته خروجی رو آماده کنه و درنتیجه شما با خطای Maximum Execution Time Exceeded مواجه شدین. راه حل اصلی اینه که اسکریپتتون رو بهینه کنید تا زیر 30 ثانیه کارش رو انجام بده و راه حل دیگه اینه که توی فایل php.ini دنبال این خط بگردین:

max_execution_time = 30
و عدد 30 رو با اعداد بیشتر جایگزین کنید و بعد، یکبار Apache رو ReStart کنید تا تنظیمات جدید خونده بشه و مشکلتون برطرف بشه.

aliphp1
یک شنبه 07 آبان 1391, 09:17 صبح
با سلام، دوست عزیز اسکریپت شما طبق تنظیمات پیشفرض PHP حداکثر 30 ثانیه زمان داره تا اجراش تمام بشه و خروجی مناسب رو در قالب HTML آماده کنه و برای وب سرور بفرسته اما گویا کدی که نوشتین، زمان بیشتری داره مصرف میکنه و طی این زمان، نتونسته خروجی رو آماده کنه و درنتیجه شما با خطای Maximum Execution Time Exceeded مواجه شدین. راه حل اصلی اینه که اسکریپتتون رو بهینه کنید تا زیر 30 ثانیه کارش رو انجام بده و راه حل دیگه اینه که توی فایل php.ini دنبال این خط بگردین:

max_execution_time = 30
و عدد 30 رو با اعداد بیشتر جایگزین کنید و بعد، یکبار Apache رو ReStart کنید تا تنظیمات جدید خونده بشه و مشکلتون برطرف بشه.

ممنون این رو از متن خطا متوجه شدم
ولی نمی دونم چرا باید اینقدر طول بکشه
من چند خط رشته رو از یک فایل می خونم و توی دیتابیس ذخیره می کنم
همین !

MMSHFE
یک شنبه 07 آبان 1391, 22:01 عصر
باید کدتون رو ببینیم تا بشه قضاوت دقیقی داشته باشیم. همچنین فایلی که روش کار میشه و ساختار دیتابیس هم میتونه تأثیرگذار باشه.