PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ایجاد یه فرم جدید

malaki.davud
پنج شنبه 04 آبان 1391, 09:54 صبح
94324
با سلام من در برنامه ام وقتی می خوام یه فرم جدید باز کنیم این error رو میده
کسی راه حلی نداره
با تشکر

r_s1389@yahoo.com
پنج شنبه 04 آبان 1391, 10:31 صبح
من هم بعضی مواقع این مشکل رو دارم اما نه مثل دوستمون که میگه وقتی یک فرم جدید درست میکنم این مشکل را میده
از دوستان میخوام که مفصل این خطا رو توضیح بدن

Alireza.imani
پنج شنبه 04 آبان 1391, 10:59 صبح
این اتفاق زمانی رخ می ده که فرد یک کنترل رو حذف کرده اما کدش رو حذف نکردن...در این شرایط باید بریم و در کد فرم ببینیم کدی که کنترل آن حذف شده است کدام است و سپس آن را پاک کنیم.

hafez_ka
پنج شنبه 04 آبان 1391, 11:05 صبح
سلام

طبق گفته های دوست عزیزمان alireza.imani این زمانی اتفاق می افته که ابجکتی رو فرم قرار بدی بعد ریفرنس ابجکت رو از vs جذف کنی
برای حل این مشکل باید بری توی قسمت design فرمت و کد ابجکت رو حذف کنی مشکل حل می شه

malaki.davud
پنج شنبه 04 آبان 1391, 12:32 عصر
94329

این اتفاق زمانی رخ می ده که فرد یک کنترل رو حذف کرده اما کدش رو حذف نکردن...در این شرایط باید بریم و در کد فرم ببینیم کدی که کنترل آن حذف شده است کدام است و سپس آن را پاک کنیم.

من این فرم رو تازه ایجاد کرده ام و داخلش هیچ کدی ندارد و یا هیچ کنترولی رو قرار ندادم که رفرنس اون کنترل رو حذف کرده باشم

malaki.davud
جمعه 05 آبان 1391, 00:36 صبح
کسی راه حلی نداره

hafez_ka
جمعه 05 آبان 1391, 06:01 صبح
سلام
یه نگاهی به این تصاویر بنداز شاید مشکلت حل بشه
94339
94340

این مثالی برای buttin روی فرم هستش که چه کد هایی باید حذف شود

h_assefi
جمعه 05 آبان 1391, 09:15 صبح
سلام
اگه هیچگونه ابزاری اضافه نکردید و کمک بقیه دوستان هم جواب نداده باید ببینی که اشکال اصلی از کجاس
یک نکته ای که من توی عکسی که ضمیمه کرده بودی دیدم این بود که فرمی که ساختی و باید از کلاس form ارث بری که با خطا مواجه شده.
اگه ممکنه این را توضیح بده تا ببینیم که برنامت چرا همچین خطایی میده.