PDA

View Full Version : سوال: نیاز به معرفی یک مودم PCI همه کاره برای نوشتن یک برنامه منشی تلفنی...

samadblaj
جمعه 05 آبان 1391, 12:22 عصر
سلام دوستان تحقیق های زیادی داشتم اما به نتیجه مطلوب نرسیدیم. با مشروت با یکی از دوستان یک مودم تهیه نمودم ولی متاسفانهبعضی از نیاز هام رو برطرف نکرد الان میخوام یک مودم معمولی PCI تهیه کنم که بتونه توی برنامه نویسی توسط کامپوننت تمام نیاز ها رو برطرف کنه.
هر کسی موردی مد نظرش هست راهنمایی کنه. :بوس:
-شماره گیری.
-پاسخ به تماس.
-ضبط مکالمه.
-ارسال تن.
-مکالمه از طریق میکروفن و هدفن.
-نمایش شماره تماس گیرنده.
-پیام گیری .

عید همگی هم مبارک.

لطفا هر کسی یک تجربه کوچیک هم داره بفرسته واقعا خیلی کمک میکنه.

morteza271
جمعه 05 آبان 1391, 13:01 عصر
من از مودم Zoltrix 3chp استفاده کردم و مناسب هم هست.
تمام این مواردی هم که گفتین رو پشتیبانی میکنه هرچند من باهمش کار نکردم ولی داره.
البته در مورد نمایش شماره تماس گیرنده شاید در بعضی مناطق جواب نده!!!!
وقتی که من گرفتم(البته از تهران مشهد پیدا نشد!!!) قیمتش 18 تومن بود.
یه شرکت ایرانی اون مودم رو داشت و توی سایتشون همه چیش بود ولی الان آدرس سایتشون رو ندارم!!!
موفق باشید

ایمان مدائنی
جمعه 05 آبان 1391, 13:39 عصر
دوست عزیز مودم های pci معمولا روی تمام خطهای تلفن جواب نخواهند داد
و در بعضی مواقع اطلاعات نادرست ارسال خواهند کرد
این مشکل ربطی به دستگاه مودم نداره و به مخابرات منطقه مربوطه مربوط میباشد

شما برای اطمینان میتونید از مودمهای اکسترنال که مخصوص این کار تهیه شده استفاده کنید

در مشهد یک شرکت معتبر هست که میتونی از اونجا خریداری کنید
http://www.istgah.com/firekeys/kid_127/key_944/page_5/740009.html

samadblaj
جمعه 05 آبان 1391, 14:25 عصر
من از مودم Zoltrix 3chp استفاده کردم و مناسب هم هست.
تمام این مواردی هم که گفتین رو پشتیبانی میکنه هرچند من باهمش کار نکردم ولی داره.
البته در مورد نمایش شماره تماس گیرنده شاید در بعضی مناطق جواب نده!!!!
وقتی که من گرفتم(البته از تهران مشهد پیدا نشد!!!) قیمتش 18 تومن بود.
یه شرکت ایرانی اون مودم رو داشت و توی سایتشون همه چیش بود ولی الان آدرس سایتشون رو ندارم!!!
موفق باشید

ممنونم از هر دوی شما دوستای گلم.
اگه تمامی این موارد از جمله DTFH , Voic , Fax رو پشتیبانی کنه خیلی خوبه و همینطور موارد دیگه

همینوطر که دوست خوبم ایمان جان اشاره کردند شرکت پردیسان الکترونیک تونسته یک مودم دارای caller id رو بسازند. ولی هزینه مودم خیلی بالاست... 4 پورته 100 تومن که برای کار من مناسب نیست و البته اگه موارد دیگه هم پشتیبانی کند.

دوست عزیز مودم های pci معمولا روی تمام خطهای تلفن جواب نخواهند داد
و در بعضی مواقع اطلاعات نادرست ارسال خواهند کرد
این مشکل ربطی به دستگاه مودم نداره و به مخابرات منطقه مربوطه مربوط میباشد

شما برای اطمینان میتونید از مودمهای اکسترنال که مخصوص این کار تهیه شده استفاده کنید

در مشهد یک شرکت معتبر هست که میتونی از اونجا خریداری کنید

از شما دوباره تشکر میکنم بابت راهنماییتون. بله متاسفانه روی بعضی از خطوط جواب نخواهد داد ولی در منطقه ای جغرافیایی که من میخوام این مودم رو امتحان کنم قبل امتحان شده و مودم هایی caller id رو نمایش دادن.
یک مورد از مودم تست شده در این منطقه و اکثر کلن شهر ها مودم US Robotics هستش ، بعضی موارد به مودم و بعضی به مخابرات بستگی دارد از جمله Caller ID .
مودم اکسترنال خاصی مد نظر ندارید؟ چون باید خریداری بشه و منم نمیتونم این همه پول بی زبون رو ... :ناراحت:

D-Link DFM562IS
http://www.toobasoft.com/images/d-link2.jpg
تا کنون، این مودم طی استفاده ما و مشتریانی که با پیشنهاد ما از آن استفاده کرده اند، بهترین مودم شناخته شده است. این مودم با دارا بودن حداکثر امکانات نسبت به نمونه های دیگر موجود در بازار، بهترین کارکرد را با نرم افزار ما و سایر نرم افزارها خواهد داشت.
مشخصات
56K Software Data / Fax / Voice / Speakerphone Modem
اورجینال
5 سال ضمانت شرکت خدمات کامپیوتری ایزی
G3 Fax Support
Fax Mode up to 14400bpsTransmission Rate
ITU-T V.92/V.90 Auto Detect
DTMF

یکی از دوستان یک مودم بسیار خوب معرفی کردن که قادر به جوابگویی به تمام نیاز های من هستند اینجا هم میزارم شاید بدرد شما هم بخوره.

hamed_basic
سه شنبه 08 اسفند 1391, 10:24 صبح
با سلام به همه گی
یه نکته ای رو بگم که شما هیج جایی نمی تونید ببینید که از مودم واسه سیستم تلفن گویا استفاده کنه
استفاده از مودم صرفا جنبه آموزشی داره و مودمی نمی شناسم که بتونه به عنوان مثال در یک ماه 300 تماس رو هندل کنه

اگه دنبال یه سخت افزار خوب هستی من Dialogic D/4PCIUF رو پیشنهاد می کنم که قیمتش فوق العاده بالا ولی خوب واسه نوشتن برنامه واجبه (از ما گفتن)

Tiam121
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 08:09 صبح
اگر هنوز توی بازار باشه من مودم Axtrom رو پیشنهاد میدم خودم قبلا با اون کار کردم خیلی خوب و کار آمد بوده.راحت و بدون کار خاصی میتونست با برنامه ارتباط برقرار کنه

AmirGhasemi
چهارشنبه 09 اسفند 1391, 10:27 صبح
سلام بر دوستان
من روي سيستم هاي تلفن گويا كار كرده ام
ببينيد دوستان دو مطلب اساسي بايد بگم كه اميدوارم اين مطالب باعث بشه كه دوستان راه را كج نروند چون اگر معمار نهد كج آنوقت با بولدوزر هم نمي تواني خرابش كني
1) اول اينكه شما بايد قيد مودم هاي دايال آپ را بزني! چون سرويس هاشون وي خطوط ايران مورد اعتماد نيست بعضي مناطق درست كار مي كند و برخي شهرها يا مناطق ديگر نه!
2) اينكه دوستان دنيا از روي مودم هاي دياال آپ كشيده دست كشيده!! امروزه براي طراحي نرم افزارهاي تلفن گويا يا از IVR استفاده ميشه يا از Voip! خب حالا من بحث Voip را نمي كنم چون هم هزين هاش سنگينه و هم كار سختي براي برنامه نويسي داريد!! اما مودم هاي IVR امروزه مناسب ترين سخت افزار براي طراحي نرم افزراهاي تلفن گوياست
توي ايران هم شركتهاي مطرح از اين مودم هاي IVR‌استفاده مي كنند

programerinfonet
شنبه 23 فروردین 1393, 18:27 عصر
الان من دستی تو دیتاتیبل اون جوابیو که میخوام اضافه کردم
نگاه کنید ببینید با چه کدی میشه گرید 3 رو اونجوری پر کرد
کمکم کنید
ممنون
117899