PDA

View Full Version : سوال: جمع یک رکورد

mahdi.fa
جمعه 05 آبان 1391, 21:14 عصر
با سلام خدمت دوستان محترم من می خواستم بدونم که چجوری میتونم که مثلا من 7 تا فیلد دارم که برای هرنفری در این فیلد ها یک مقداری ذخیره میشود حالا میخوام این 7 فیلد را که مربوط به یک نفری هست را باهم جمع کرده و داخل فیلد 8 ذخیره کند ممنون میشوم اگه دوستان لطف کنند جوابم را بدهند .نکته اینکه تعداد افراد ملعلوم نیست چند نفر هستند حالانمودنم داخل حلقه ی for قرار بدهم یا نه .

amir691
شنبه 06 آبان 1391, 07:37 صبح
سلام اگر بانک شما اکسس باشه این برنامه شاید بتونه به شما کمک کنه اگر مشکل دیگری بود در خدمتیم

mahdi.fa
شنبه 06 آبان 1391, 20:33 عصر
سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون این نمونه اون چیزی نیست که من میخواهم من می خواهم هرسطری را جدا جدا محاسبه کند و در خانه ی آخری نتیجه را قرار بدهد یعنی به صورت افقی محاسبه کند نه به صورت عمودی .

محسن واژدی
سه شنبه 16 آبان 1391, 19:07 عصر
با سلام خدمت دوستان محترم من می خواستم بدونم که چجوری میتونم که مثلا من 7 تا فیلد دارم که برای هرنفری در این فیلد ها یک مقداری ذخیره میشود حالا میخوام این 7 فیلد را که مربوط به یک نفری هست را باهم جمع کرده و داخل فیلد 8 ذخیره کند ممنون میشوم اگه دوستان لطف کنند جوابم را بدهند .نکته اینکه تعداد افراد ملعلوم نیست چند نفر هستند حالانمودنم داخل حلقه ی for قرار بدهم یا نه .
سلام علیکم
برای اینکه سریعتر به نتیجه برسیم در صورت امکان نمونه سورس را هم قرار بدهید

موفق باشید

mahdi.fa
سه شنبه 16 آبان 1391, 22:25 عصر
سلام میخواهم باکلیک کردن روی گزینه ی جمع کل شهریه همه ی مبالغ یک سطر را جمع کرده و داخل فیلد جمع قرار بدهد.

محسن واژدی
چهارشنبه 17 آبان 1391, 20:26 عصر
سلام علیکم
ضمیمه زیر را بررسی کنید
برای برگشت صحیح نتیجه فیلدهایی که مقدار عددی ذخیره میکنند Number تغییر داده شدن همینطور برای جلوگیری از تداخل رکوردها بهتر است یک فیلد auto-number هم مشخص کنیم

موفق باشید