PDA

View Full Version : اجرا کردن برنامه

aleas2
شنبه 06 آبان 1391, 17:49 عصر
سلام خسته نباشید دوستان با vb6 چطور میتونم یه برنامه دگه اجرا کنم بطور مثال چطور میتونم با vb6 برنامه ساکس وصل کنم و قطع کنم؟

volkswagen
یک شنبه 07 آبان 1391, 09:11 صبح
سلام-
با دستور shell

البته با api هم میشه.

aleas2
پنج شنبه 18 آبان 1391, 09:46 صبح
من با این دستورات تا حالا کار نکردم میشه یه نمونه سوورس بذارین؟

m2011kh
پنج شنبه 18 آبان 1391, 10:20 صبح
یه نمونه
private sub Command1_click()
shell "Adress File"
end sub
به جای Adress File آدر فایلی که میخواید اجدا کنید بگذارید.

aleas2
پنج شنبه 18 آبان 1391, 11:16 صبح
ممنون خب حالا چطور میتونم ببندمش؟

SlowCode
پنج شنبه 18 آبان 1391, 11:30 صبح
باید با FindWindow هندلش رو پیدا کنی و با sendmessage ببندیش.

salamu
پنج شنبه 18 آبان 1391, 11:40 صبح
در این دستور به جای explorer.exe اسم فایل خود را قرار دهید.
Call Shell("taskkill -f -t -im explorer.exe")
تشکر فراموش نشود.

SlowCode
پنج شنبه 18 آبان 1391, 12:59 عصر
نخیر این دستور برنامه explorer رو می بنده، در صورتی که ما توسط explorer برنامه مورد نظر خودمونو باز میکنیم، پس با دستور شما برنامه اجرا شده ما بسته نمیشه.

aleas2
پنج شنبه 18 آبان 1391, 23:15 عصر
خب محسن جان شما میشه بگین چطور باید برنامه رو ببندم؟
این روشی گفتین یه سورس میذارین ممنون میشم چون تاحالا با این دستورات کار نکردم ممنون میشم

باید با FindWindow هندلش رو پیدا کنی و با sendmessage ببندیش.

meys34
پنج شنبه 18 آبان 1391, 23:40 عصر
Option Explicit
Private Declare Function OpenProcess Lib "kernel32" (ByVal dwDesiredAccess As Long, ByVal bInheritHandle As Long, ByVal dwProcessId As Long) As Long
Private Declare Function CloseHandle Lib "kernel32" (ByVal hObject As Long) As Long
Private Declare Function TerminateProcess Lib "kernel32" (ByVal hProcess As Long, ByVal uExitCode As Long) As Long

Private Const PROCESS_TERMINATE = 1&

Private Sub main()
Dim process_id As Long
Dim process_handle As Long

process_id = Shell("C:\windows\notepad.exe", vbNormalFocus)

process_handle = OpenProcess(PROCESS_TERMINATE, 0, process_id)
TerminateProcess process_handle, 0&
CloseHandle process_handle
End Sub

alirezabahrami
جمعه 19 آبان 1391, 07:41 صبح
سلام

Private Declare Function FindWindow Lib "user32" Alias "FindWindowA" (ByVal lpClassName As String, ByVal lpWindowName As String) As Long
Private Declare Function PostMessage Lib "user32" Alias "PostMessageA" (ByVal hwnd As Long, ByVal wMsg As Long, ByVal wParam As Long, ByVal lParam As Long) As Long
Private Const WM_CLOSE = &H10

Private Sub cmdCommand1_Click()
PostMessage FindWindow(vbNullString, "Sample Caption"), WM_CLOSE, CLng(0), CLng(0)
End Sub

بجای Sample Caption ، کپشن(نامیکه بروی نوار عنوان برنامه مورد نظر است) را وارد کن !
موفق باشید

abas1388
پنج شنبه 25 آبان 1391, 16:09 عصر
سلام

Private Declare Function FindWindow Lib "user32" Alias "FindWindowA" (ByVal lpClassName As String, ByVal lpWindowName As String) As Long
Private Declare Function PostMessage Lib "user32" Alias "PostMessageA" (ByVal hwnd As Long, ByVal wMsg As Long, ByVal wParam As Long, ByVal lParam As Long) As Long

Private Sub cmdCommand1_Click()
PostMessage FindWindow(vbNullString, "Sample Caption"), WM_CLOSE, CLng(0), CLng(0)
End Sub

بجای Sample Caption ، کپشن(نامیکه بروی نوار عنوان برنامه مورد نظر است) را وارد کن !
موفق باشید
سلام
حالا اگر بخواهیم بجای بستن برنامه آن را hidden(مخفی) کنیم نیاز به چه کدی می باشد ؟
باتشکر

abas1388
یک شنبه 28 آبان 1391, 19:57 عصر
سلام
حالا اگر بخواهیم بجای بستن برنامه آن را hidden(مخفی) کنیم نیاز به چه کدی می باشد ؟
باتشکر
سلام
اساتید بزرگوار!
راهکاری به ذهن مبارکشان نرسید؟

محسن واژدی
دوشنبه 29 آبان 1391, 07:20 صبح
سلام
باتشکر

سلام علیکم
برای min,max,restor و hide کردن فرم از ShowWindow استفاده میکنیم:
Private Declare Function ShowWindow Lib "user32" (ByVal hwnd As Long, ByVal nCmdShow As Long) As Long
Const WM_HIDE = 0
Const WM_RESTORE = 1
Const WM_MIN = 2
Const WM_MAX = 3
Private Sub Command1_Click()
ShowWindow FindWindow(vbNullString, "Sample Caption"), WM_HIDE
End Sub

موفق باشید

abas1388
دوشنبه 29 آبان 1391, 20:18 عصر
سلام علیکم
برای min,max,restor و hide کردن فرم از ShowWindow استفاده میکنیم:
Private Declare Function ShowWindow Lib "user32" (ByVal hwnd As Long, ByVal nCmdShow As Long) As Long
Const WM_HIDE = 0
Const WM_RESTORE = 1
Const WM_MIN = 2
Const WM_MAX = 3
Private Sub Command1_Click()
ShowWindow FindWindow(vbNullString, "Sample Caption"), WM_HIDE
End Sub

موفق باشید
با سلام و تشکر از استاد محسن واژدی عزیز
یک سؤال دیگر در همین ارتباط:
آیا راهی هست که آیکون و نام یک برنامه دیگر که در حال اجرا و در حال نمایش است را در تکست بار ویندوز مخفی نمود ؟
مثلاً وقتی برنامه نت پد و یا یک برنامه اکسس را باز می کنیم آیکون این برنامه ها به همراه نام کپشن آنها در نوار تکستبار ویندوز به نمایش در می آید، منظور بنده این است که این برنامه ها بدون نام و آیکون مربوطه در تکست بار به نمایش در بیایند .
با تشکر

abas1388
سه شنبه 30 آبان 1391, 19:53 عصر
آیا راهی هست که آیکون و نام یک برنامه دیگر که در حال اجرا و در حال نمایش است را در تکست بار ویندوز مخفی نمود ؟
مثلاً وقتی برنامه نت پد و یا یک برنامه اکسس را باز می کنیم آیکون این برنامه ها به همراه نام کپشن آنها در نوار تکستبار ویندوز به نمایش در می آید، منظور بنده این است که این برنامه ها بدون نام و آیکون مربوطه در تکست بار به نمایش در بیایند .
با تشکر
باسلام مجدد
دیشب و امروز هرچه دراینترنت سرچ کردم موردی نیافتم . اساتید بزرگوار لطفاً راهنمائی فرمایندکه آیاچنین موردی عملی است یا نه؟
با تشکر

salamu
چهارشنبه 01 آذر 1391, 22:27 عصر
نخیر این دستور برنامه explorer رو می بنده، در صورتی که ما توسط explorer برنامه مورد نظر خودمونو باز میکنیم، پس با دستور شما برنامه اجرا شده ما بسته نمیشه. من گفتم که!جای این که بنویسید explorer.exe باید نام فایل اجرایی مون رو بنویسیم.مثلاً برای بستن برناممون که اسمشmyproject است باید بنویسیم:
Call Shell("taskkill -f -t -im myproject.exe")

برای هاید کردن هم نیازی به این دستورات پیچیده نیست باید بنویسید:
me.hide
me.taskvisible=false
me.showintaskbar=false
me.visible=false

تموم شد و رفت!دیگه حتّی ما هم نمی بینیمش چه برسه به کسی که نمی دونه این برنامه اجرا شده!:عصبانی++:

SlowCode
چهارشنبه 01 آذر 1391, 22:39 عصر
برای هاید کردن هم نیازی به این دستورات پیچیده نیست باید بنویسید:
1
2
3
4
me.hide
me.taskvisible=false
me.showintaskbar=false
me.visible=false

تموم شد و رفت!دیگه حتّی ما هم نمی بینیمش چه برسه به کسی که نمی دونه این برنامه اجرا شده!:عصبانی++:
این کد شما فقط واسه برنامه خودمون کاربرد داره ولی با کد آقا واژدی هر برنامه ای رو میشه پنهان کرد.

محسن واژدی
پنج شنبه 02 آذر 1391, 07:14 صبح
... مثلاً برای بستن برناممون که اسمشmyproject است باید بنویسیم:
Call Shell("taskkill -f -t -im myproject.exe")

...

سلام علیکم
احتمالا پارامترهای taskkill بصورت زیر بنویسیم صحیح باشند:
Call Shell("taskkill /f /t /im myproject.exe

موفق باشید

abas1388
پنج شنبه 02 آذر 1391, 09:52 صبح
با تشکر
سلام
استاد واژدی عزیز!
در خصوص سوال مطرح شده توسط حقير نظري نداشتي ؟

salamu
پنج شنبه 02 آذر 1391, 10:01 صبح
سلام علیکم
احتمالا پارامترهای taskkill بصورت زیر بنویسیم صحیح باشند:

Call Shell("taskkill /f /t /im myproject.exe

هر دو روش درست هستند.

salamu
پنج شنبه 02 آذر 1391, 10:09 صبح
یه لینک گیر آوردم ببین کمکت می کنه یا نه؟
اینجا (http://speedg.persianblog.ir/post/48/)
البته این مال مای کامپیوتره که با یه ذره دستکاری می شه رو برنامه های دیگه اعمالش کرد.

SlowCode
پنج شنبه 02 آذر 1391, 15:33 عصر
سلام
استاد واژدی عزیز!
در خصوص سوال مطرح شده توسط حقير نظري نداشتي ؟

سلام
برای مخفی کردن کپشن برنامه میتونی از کد زیر استفاده کنی:

Private Declare Function SetWindowText Lib "user32.dll" Alias "SetWindowTextA" (ByVal hwnd As Long, ByVal lpString As String) As Long
Private Declare Function FindWindow Lib "user32.dll" Alias "FindWindowA" (ByVal lpClassName As String, ByVal lpWindowName As String) As Long
Private Sub Form_Load()
SetWindowText FindWindow(vbNullString, "Calculator"), ""
End Sub

abas1388
پنج شنبه 02 آذر 1391, 15:53 عصر
سلام
برای مخفی کردن کپشن برنامه میتونی از کد زیر استفاده کنی:

Private Declare Function SetWindowText Lib "user32.dll" Alias "SetWindowTextA" (ByVal hwnd As Long, ByVal lpString As String) As Long
Private Declare Function FindWindow Lib "user32.dll" Alias "FindWindowA" (ByVal lpClassName As String, ByVal lpWindowName As String) As Long
Private Sub Form_Load()
SetWindowText FindWindow(vbNullString, "Calculator"), ""
End Sub

سلام
ازعنايت شما بسيار متشكرم
همانطوركه فرموده ايد با اين كد كپشن برنامه حذف ميشود اماهمچنان آيكون برنامه برروي تكس بار هست ، آيا راهي براي حذف آن هم وجود دارد ؟
اساتيد بزرگوار ديگر هم در صورت امكان راهنمائي فرمايند
با تشكر

رامین مرادی
پنج شنبه 02 آذر 1391, 22:08 عصر
فرم ها يه خاصيتي به نام شو تسك بار دارن كه اگه اونوfalse كني تو تسك بار نشون داده نميشه.....

abas1388
جمعه 03 آذر 1391, 06:39 صبح
فرم ها يه خاصيتي به نام شو تسك بار دارن كه اگه اونوfalse كني تو تسك بار نشون داده نميشه.....

با تشکر

سلام
ظاهراً به سوال حقير عنايت نداشتي ، بله اين خاصيت فرم هاي vb است ولي من منظورم اين است كه از داخل برنامه خودمان كپشن و آيكون برنامه ديگري كه در حال اجرا است را از روي تكستبار ويندوز مخفي كنيم.
با تشكر

محسن واژدی
جمعه 03 آذر 1391, 14:21 عصر
با تشکر

سلام علیکم
کد زیر را بررسی کنید

Option Explicit

Private Declare Function GetWindowLong Lib "user32" Alias "GetWindowLongA" (ByVal hwnd As Long, ByVal nIndex As Long) As Long
Private Declare Function SetWindowLong Lib "user32" Alias "SetWindowLongA" (ByVal hwnd As Long, ByVal nIndex As Long, ByVal dwNewLong As Long) As Long
Private Const GWL_EXSTYLE = (-20)
Private Const WS_EX_APPWINDOW = &H40000
Private Const SW_HIDE = 0
Private Const SW_SHOW As Long = 5
Private Const WM_RESTORE = 1

Public Sub AppTaskBarICONByCaption(bShow As Boolean, _
Optional sFormCaption$ = vbNullString, _
Optional sFormClass$ = vbNullString)

Dim lStyle&, lHwnd&

lHwnd& = FindWindow(sFormClass$, sFormCaption$)

If lHwnd& = 0 Then Exit Sub
lStyle& = GetWindowLong(lHwnd&, GWL_EXSTYLE)

If Not bShow Then
If lStyle& And WS_EX_APPWINDOW Then
lStyle& = lStyle& - WS_EX_APPWINDOW
End If

Else
lStyle& = lStyle& Or WS_EX_APPWINDOW
End If

ShowWindow lHwnd&, SW_HIDE
SetWindowLong lHwnd&, GWL_EXSTYLE, lStyle&
ShowWindow lHwnd&, SW_SHOW
End Sub

برای مثال:
AppTaskBarICONByCaption False, , "notepad"

موفق باشید

abas1388
جمعه 03 آذر 1391, 15:46 عصر
سلام علیکم
کد زیر را بررسی کنید
Private Declare Function GetWindowLong _
Lib "user32" _
Alias "GetWindowLongA" (ByVal hwnd As Long, _
ByVal nIndex As Long) As Long
Private Declare Function SetWindowLong _
Lib "user32" _
Alias "SetWindowLongA" (ByVal hwnd As Long, _
ByVal nIndex As Long, _
ByVal dwNewLong As Long) As Long
Private Declare Function ShowWindow _
Lib "user32" (ByVal hwnd As Long, _
ByVal nCmdShow As Long) As Long
Private Const GWL_EXSTYLE = (-20)
Private Const WS_EX_APPWINDOW = &H40000
Private Const WM_HIDE = 0
Private Const WM_RESTORE = 1 'or SHOW

Public Sub AppTaskBarICON(lHwnd&, bShow As Boolean)
Dim lStyle&
ShowWindow lHwnd&, WM_HIDE
lStyle& = GetWindowLong(lHwnd&, GWL_EXSTYLE)
If chkTaskbar.Value = 0 Then
If lStyle& And WS_EX_APPWINDOW Then
lStyle& = lStyle& - WS_EX_APPWINDOW
End If
Else
lStyle& = lStyle& Or WS_EX_APPWINDOW
End If
SetWindowLong lHwnd&, GWL_EXSTYLE, lStyle&
ShowWindow lHwnd&, WM_RESTORE
End Sub

برای مثال:
AppTaskBarICON Me.hwnd, False

موفق باشید
با سلام و سپاس فراوان بخاطر عنايتي كه مبذول مي فرمائيد
كد هاي فوق را در يك پروژه (نمونه ضميمه ) بكار بردم اما نميدانم چرا در هنگام اجرا در قطعه كد زير ايراد گرفته ميشود .
ضمناً جناب واژدی عزيز با كدها فوق عنوان و و آيكون چه برنامه اي از قسمت تسكبار ويندوز حذف ميشود ، چون بنده نام كپشن برنامه خاصي را در كدهاي فوق نديدم.مثلاً اگر بخواهيم عنوان و آيكون برنامه اجرا شده اكسس را از تسكبار حذف كنيم چگونه بايد عمل كنيم.
البته با كد مثالي جنابعالي (1
AppTaskBarICON Me.hwnd, False

) و حذف قسمتي از كد كه در آن ايراد گرفته ميشود آيكن فرم جاري حذف ميشود

با تشكر فراوان

محسن واژدی
جمعه 03 آذر 1391, 17:48 عصر
با كدها فوق عنوان و و آيكون چه برنامه اي از قسمت تسكبار ويندوز حذف ميشود ، چون بنده نام كپشن برنامه خاصي را در كدهاي فوق نديدم.مثلاً اگر بخواهيم عنوان و آيكون برنامه اجرا شده اكسس را از تسكبار حذف كنيم چگونه بايد عمل كنيم.

سلام علیکم
کدها بر اساس هندل فرم عمل میکنند به عنوان مثال با تابع FindWindow هندل اکسس را بدست آورده ایم و آنرا در تابع فوق قرار میدهیم
مجددا پست را بررسی کنید، کد ویرایش شده جدید بر اساس عنوان هندل را دریافت میکند

) و حذف قسمتي از كد كه در آن ايراد گرفته ميشود آيكن فرم جاري حذف ميشود

بله، چون کد را در یک پروژه نمونه آماده میکردم فراموش کردم آنرا را با متغیر تابع جایگزین کنم، کد ویرایش شد انشاءا... درسته

موفق باشید

abas1388
جمعه 03 آذر 1391, 19:59 عصر
با سلام مجدد
تورو خدا ببخش جناب واژدي عزيز خيلي ديگه دارم اذيتت مي كنم.
در صورت امكان فايل اصلاح شده(ضميمه) را ملاحظه بفرمائيد!
لطفاً ابتدا فايل اگزه آن را ملاحظه بفرمائيد!
با تشكر

abas1388
شنبه 04 آذر 1391, 17:53 عصر
با سلام مجدد
تورو خدا ببخش جناب واژدي عزيز خيلي ديگه دارم اذيتت مي كنم.
در صورت امكان فايل اصلاح شده(ضميمه) را ملاحظه بفرمائيد!
لطفاً ابتدا فايل اگزه آن را ملاحظه بفرمائيد!
با تشكر
سلام عيكم
التماس دعا

محسن واژدی
شنبه 04 آذر 1391, 18:06 عصر
سلام علیکم
پوزش میخواهم 45 دقیقه ای هست روی کد کار میکنم متاسفانه هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده ام،
کد با فرم های وی بی مشکل ندارد منتها بر روی سایر فرم ها تاثیری ندارد تب فرم از taskbar حذف نمیشود؛ اینطور که دیدم استایل WS_EX_APPWINDOW در سایر فرمها AndNot نمیشه (البته بجز وی بی)، البته اگر در زمان مخفی کردن تب استایل را به WS_EX_TOOLWINDOW تغییر بدیم مشکل برطرف میشود اما شاید ناخوشایند باشد (اگه TOOLWINDOW مشکلی نیست تا نتیجه فعلی را ضمیمه کنم؟)

موفق باشید

abas1388
شنبه 04 آذر 1391, 20:31 عصر
سلام علیکم
پوزش میخواهم 45 دقیقه ای هست روی کد کار میکنم متاسفانه هنوز به نتیجه مطلوب نرسیده ام،
کد با فرم های وی بی مشکل ندارد منتها بر روی سایر فرم ها تاثیری ندارد تب فرم از taskbar حذف نمیشود؛ اینطور که دیدم استایل WS_EX_APPWINDOW در سایر فرمها AndNot نمیشه (البته بجز وی بی)، البته اگر در زمان مخفی کردن تب استایل را به WS_EX_TOOLWINDOW تغییر بدیم مشکل برطرف میشود اما شاید ناخوشایند باشد (اگه TOOLWINDOW مشکلی نیست تا نتیجه فعلی را ضمیمه کنم؟)

موفق باشید
شرمنده آقا محسن حسابي افتادي تو زحمت
انشاءالله تا حصول نتيجه مطلوب ، اگرممكنه نتيجه تغيير WS_EX_APPWINDOW به WS_EX_TOOLWINDOW در نمونه ارائه فرمائيد.
با تشكر فراوان

محسن واژدی
دوشنبه 06 آذر 1391, 19:33 عصر
شرمنده آقا محسن حسابي افتادي تو زحمت
انشاءالله تا حصول نتيجه مطلوب ، اگرممكنه نتيجه تغيير WS_EX_APPWINDOW به WS_EX_TOOLWINDOW در نمونه ارائه فرمائيد.
با تشكر فراوان
سلام علیکم
خواهش میکنم
ضمیمه زیر را بررسی کنید، بجای WS_EX_TOOLWINDOW از WS_EX_NOACTIVATE استفاده شده، به نظر میاد بهتر باشد هرچند که فرم در زمان مخفی بودن از taskbar فوکوس نمیگیرد، منتها شکل ظاهری بدون تغییر می ماند یا هم میتوانیم از WS_EX_TOOLWINDOW که ظاهر فرم در زمان مخفی بودن از taskbar تغییر میکند منتها فوکوس میگیرد

موفق باشید

abas1388
دوشنبه 06 آذر 1391, 20:13 عصر
سلام علیکم
خواهش میکنم
ضمیمه زیر را بررسی کنید، بجای WS_EX_TOOLWINDOW از WS_EX_NOACTIVATE استفاده شده، به نظر میاد بهتر باشد هرچند که فرم در زمان مخفی بودن از taskbar فوکوس نمیگیرد، منتها شکل ظاهری بدون تغییر می ماند یا هم میتوانیم از WS_EX_TOOLWINDOW که ظاهر فرم در زمان مخفی بودن از taskbar تغییر میکند منتها فوکوس میگیرد

موفق باشید
سلام
شرمنده آقامحسن!
كد هاي فوق را روي نمونه خودم اعمال كردم ولي هيچ تغييري حاصل نشد .

محسن واژدی
دوشنبه 06 آذر 1391, 20:34 عصر
سلام
شرمنده آقامحسن!
كد هاي فوق را روي نمونه خودم اعمال كردم ولي هيچ تغييري حاصل نشد .
سلام علیکم
مشکلی نداشت (access از taskbar مخفی میشد)
البته اینطور که در نمونه HiddenIcon2 دیدم عنوان در قسمت کلاس وارد شده بود، یعنی:
AppTaskBarICONByCaption False, , "xx"

که اگر بصورت زیر تغییر بدیم درست میشه:
AppTaskBarICONByCaption False, "xx"

موفق باشید

abas1388
دوشنبه 06 آذر 1391, 22:24 عصر
سلام علیکم
مشکلی نداشت (access از taskbar مخفی میشد)
البته اینطور که در نمونه HiddenIcon2 دیدم عنوان در قسمت کلاس وارد شده بود، یعنی:
AppTaskBarICONByCaption False, , "xx"

که اگر بصورت زیر تغییر بدیم درست میشه:
AppTaskBarICONByCaption False, "xx"

موفق باشید
سلام
آقامحسن خدايش كلافه ات كردم ؛ ببخش!
باوركن كدهاي جديد هم در نمونه خودم ( نمونه HiddenIcon2 ) جايگزين كردم ولي باز تغييري حاصل نگرديد .
ممكن است از شما خواهش كنم نمونه HiddenIcon2 را اصلاح بفرمائيد .
فقط عنايت داشته باشد كه قرار است فقط آيكون اكسس مخفي شود نه خود برنامه اكسس(پنجره اكسس همچنان بايد باز باشد ومخفي نشود )
باتشكر

nazanin_90
سه شنبه 07 آذر 1391, 18:12 عصر
سلام
باوركن كدهاي جديد هم در نمونه خودم ( نمونه HiddenIcon2 ) جايگزين كردم ولي باز تغييري حاصل نگرديد .
فقط عنايت داشته باشد كه قرار است فقط آيكون اكسس مخفي شود نه خود برنامه اكسس(پنجره اكسس همچنان بايد باز باشد ومخفي نشود )
باتشكر
سلام
من هم فايل نمونه (نمونه HiddenIcon2)آقاي abass1388 را باتغييرات آقاي واژدي دركد ها امتحان كردم جواب نداد.
موفق باشيد

محسن واژدی
سه شنبه 07 آذر 1391, 18:53 عصر
سلام
باتشكر
سلام علیکم، خواهش میکنم در خدمتیم
واقعیتش تست کردم مشکلی نداشت (البته Access2007)
ضمیمه زیر که نمونه ویرایش شده HiddenIcon2 هست را بررسی کنید

موفق باشید

abas1388
سه شنبه 07 آذر 1391, 20:56 عصر
سلام علیکم، خواهش میکنم در خدمتیم
واقعیتش تست کردم مشکلی نداشت (البته Access2007)
ضمیمه زیر که نمونه ویرایش شده HiddenIcon2 هست را بررسی کنید

موفق باشید

احسنت!
خدا نگهدارت باشه محسن جان