PDA

View Full Version : سوال: عضویت با فیلد دلخواه و راحت تر در وردپرس

mohammadangizi
یک شنبه 07 آبان 1391, 23:18 عصر
با سلام
همان طور که می دونید عضویت در وردپرس یکم برای کاربر سخت است چون پسورد رو کاربر نمی تونه خودش در هنگام ثبت نام وارد کنه و پسورد به ایمیلش ارسال می شه همچنین پسوردی که به کاربر ارسال می شه دارای کاراکتر های بسیار سخت هست که کاربر رو اذیت می کنه. من می خواستم تو صفحه عضویت وردپرس فیلدی اضافه کنم به نام رمزعبور که کاربر در هنگام ثبت نام رمزعبور دلخواه خودش رو وارد کنه و رمزعبور دیگه به ایمیلش ارسال نشه و به جاش ایمیلی ارسال بشه که عضویت شما با موفقیت انجام شد و نام کاربری و رمزعبورش رو بنویسه.

mohsen6500
یک شنبه 07 آبان 1391, 23:44 عصر
سلام دوست عزیز
برای این کار کافیه که افزونه Register Plus رو نصب کنی
این افزونه تمامی شرایط دلخواهت رو برای ثبت کاربران فراهم می کنه

mohammadangizi
دوشنبه 08 آبان 1391, 00:14 صبح
سلام دوست عزیز
برای این کار کافیه که افزونه Register Plus رو نصب کنی
این افزونه تمامی شرایط دلخواهت رو برای ثبت کاربران فراهم می کنه

ممنون از پاسخ گوییتون ولی این افزونه جواب نداد !

djsaeedkhan
دوشنبه 08 آبان 1391, 00:34 صبح
ممنون از پاسخ گوییتون ولی این افزونه جواب نداد !
سلام
منم از همین افزونه استفاده می کنم.فقط شما اگر انگلیسی بگردی یه چیز دیگه هست که مشابه اسم اینه و اونو پیدا می کنی. تو سایت های فارسی بگرد.

mohsen6500
دوشنبه 08 آبان 1391, 00:41 صبح
سلام
منم از همین افزونه استفاده می کنم.فقط شما اگر انگلیسی بگردی یه چیز دیگه هست که مشابه اسم اینه و اونو پیدا می کنی. تو سایت های فارسی بگرد.
آخه میدونی چیه نکته اینه که اینا دوتان یعنی یکی register-plus-redux هست که مد نظر من نیست و جواب هم نمیده
ولی اونی که من میگم اینه : register-plus و دنباله نداره

mohammadangizi
دوشنبه 08 آبان 1391, 01:11 صبح
آخه میدونی چیه نکته اینه که اینا دوتان یعنی یکی register-plus-redux هست که مد نظر من نیست و جواب هم نمیده
ولی اونی که من میگم اینه : register-plus و دنباله نداره

اره من register-plus-redux رو دانلود کردم این توی پلاگین های وردپرس نبود register-plus از کجا می تونم تهیه کنم

masudafsar
سه شنبه 09 آبان 1391, 12:53 عصر
اگر به فیلد های اضافه برای فرم عضویت نیاز دارید می تونید از پلاگین pie-register استفاده کنید.