PDA

View Full Version : ذخیره ی textbox ها در عنصر لیست باکس

mahdi.a.v
سه شنبه 09 آبان 1391, 12:44 عصر
سلام
یه برنامه ای میخواستم که وقتی تو تکست باکس ها اعداد مورد نظرو میزنی وکلیک میکنی اون اعدادی که تو تکست باکس ها زدی تو لیست باکس ذخیره بشن و نامشون هم همونی باشه که تو textbox1 مینویسی
و وقتی یکی از نام ها رو میزنی همون اعدادی ظاهر بشن که تو تکست باکس ها قبلا ذخیره کردی
من خیلی اینو لازم دارم و نفهمیدم ساختشو . اگه میشه کمکم کنید -- ممنون

mahdi.a.v
سه شنبه 09 آبان 1391, 16:14 عصر
کسی نیست جواب بده؟!:ناراحت:

JaVa
سه شنبه 09 آبان 1391, 19:14 عصر
سئوالت رو قشنگ توضیح ندادی بودی . حقیقتش که من یه خورده :گیج:

ببین همین مشکلت رو حل میکنه یا نه ؟

94443

موفق باشید.*

mahdi.a.v
چهارشنبه 10 آبان 1391, 17:05 عصر
ببخشید خوب توضیح ندادم !
یعنی یه برنامه ای که وقتی کلیک میکنی به تعداد مورد نظر برات textbox بیاد و وقتی که تو اونها اعداد مورد نظرو گذاشتی و کلیک کردی تو لیست باکس با نامی که تو اولین textbox گذاشتی ذخیره بشن و وقتی تو لیست باکس یکی از اونهارو میزنی همون اعدادی نمایش داده بشن که در آن وقت وارد کردیم و همین جور دوباره این کار را بتوانیم انجام دهیم .
ممنون

black_binary
چهارشنبه 10 آبان 1391, 18:14 عصر
بهتره یه نمونه تصویری بذاری آخه منظورت مشخص نیست

mahdi.a.v
چهارشنبه 10 آبان 1391, 20:41 عصر
این عکس برنامه -- فکر کردم شاید اینجوری بهتر باشه
ممنون

mahdi.a.v
پنج شنبه 11 آبان 1391, 15:58 عصر
این عکس برنامه -- فکر کردم شاید اینجوری بهتر باشه
ممنون
.
.
.
.
.
فکر نکنم خیلی سخت باشه :ناراحت:
فقط میخوام یه برنامه ای که وقتی اولین textbox نامتو مینویسی و دومی نمرتو با نام اولین تکست باکست یه لیست جدید به لیست باکس اضافه کنه و بعد هر موقه اسمتو زدی نمرت تو label یا textbox نمیاش داده بشه
ممنون میشم اگه جواب بدین

فرید نجفلو
سه شنبه 16 آبان 1391, 13:52 عصر
سلام
دوست عزیز یه نمونه براتون می ذارم که فکر کنم کارتون رو راه بندازه

توضیحات:
نکته اساسی برنامه کلاس StudentData هست
پروژه دو تا فرم داره فرم اول (frmBasic) همونی هست که که شما خواستید و کدهاش ساده هستن و قابل فهم تر و فرم دوم (frmExtended) کد های بیشتر و اصولی تری داره و امکانات بیشتری رو ارائه می ده این رو هم گذاشتم تا بدونید چطوری میشه با همون یه کلاس (StudentData) برنامه رو پیشرفته تر کرد
پس شما ابتدا کد های فرم اول بعد فرم دوم رو بررسی کنید

فرض برنامه بر ثابت بودن تعداد تکست باکس ها هست اگه تعداشون دینامیکی تغییر کنه هم کلاس و هم کد ها فرم باید تغییر کنن

.