PDA

View Full Version : سوکت مشاهده تبادل دیتا

pedram.11
سه شنبه 09 آبان 1391, 14:04 عصر
سلام میخواستم بدونم میشه فهمید که برنامه ای که از طریق یه سوکت به آیپی خاصی متصل هست چه اطلاعاتی تبادل میکنه؟
یا اینکه میشه کاری کرد تا یه آیپی تقلبی ساخت تا وقتی برنامه درخواستی به سرور میده رو توی برنامه از طریق آیپی تقلبی نشون بده؟

pedram.11
چهارشنبه 10 آبان 1391, 08:50 صبح
دوستان ؟ کسی نیس کمکی در این مورد کنه؟ مثلا میخوام بدوم بازی های تحت اینترنت چه اطلاعاتی تبادل میکنن

pedram.11
چهارشنبه 10 آبان 1391, 13:38 عصر
اساتید یه نظری انتقادی چیزی هم نمیدید ؟! ما لنگشیما، دوستانی هم که مثه من بلد نیستن یه نظری بدن شاید اون ته تها یه جرقه زد

hajar-v
یک شنبه 21 آبان 1391, 01:43 صبح
سلام
منم می خوام یه اطلاعاتی در مورد بازی تحت وب بدونمممم.اما پست من رو هم کسی جواب نداد.
لطفا راهنماااایی:ناراحت:

plus
یک شنبه 21 آبان 1391, 02:00 صبح
اين كار شدنيه.شايد اگه tcp dump (يا اگه پروتكل، udp هست، udp dump) رو search كني چيزي پيدا كني.
البته معمولا از اطلاعاتي كه بين نرم افزار و سرور بازي رد و بدل ميشه چيز زيادي نميشه در آورد مگه اينكه زياد وقت بگذاري.
راستي يك روش هم براي اين كار كه من واسه Counter-Strike‌انجام دادم، نوشتن يك proxy بود كه توي بازي به جاي اينكه آي-پي سرور بازي رو بدم، آي-پي و پورت لوكالي كه برنامه من روش Listen ميكرد رو ميدادم. برنامه ديتا رو از Client ميگرفت ميداد سرور و از سرور ميگرفت ميداد به Client. حين اين كار، ديتاي رد و بدل شده رو توي يك فايل ذخيره ميكرد...البته فكر كنم راه حل ساده تري هم باشه. اين راه حل زماني كه ‍Client آدرس Server‌رو از ما نگيره به راحتي قابل اجرا نيست...