PDA

View Full Version : حرکت زمان بدون اینکه سایت باز باشه

mortezagt
چهارشنبه 10 آبان 1391, 17:10 عصر
سلام دوستان

همتون سایتهایی مثل تراوین و ... رو میشناسید
من دنبال اون کدی هستم که وقتی مثلا در بازی تراوین یه ساختمان میسازی یه زمان برای ساخت این ساختمان در نظر گرفته میشه ، مثلا 30 دقیقه . این زمان همینطور شروع به کم شدن میکنه تا به 0 برسه و ساختمان ساخته بشه . این فرایند حتی بدون اینکه شما توی اون سایت حضور داشته باشی در حال اجرا هست .
منم میخوام بدونم چطوری باید یه همچین کاری کنم .

در صورت امکان یه نمونه کوچولو هم بهم بدید

با تشکر

black_binary
چهارشنبه 10 آبان 1391, 20:38 عصر
مربوط به مباحث وب سرویس ها میشه
کاری که شما توی تراوین انجام میدین اینه که یک متد از وب سرویس تراوین رو جهت ساخت خانه فراخوانی میکنید.
اون متد شروع به پردازش میکنه و خروجی رو برای شما ارسال میکنه.
حالا مهم نیست شما آنلاین باشید یا نه اون متد روی سرور کار خودش رو میکنه و جواب رو برای شما برگشت میده حال اگه شما هم آنلاین نباشی اشکالی نداره هر وقت آنلاین شدی نتیجه متد توی بانک ذخیره شده و برای شما ارسال میشه
اینطوریست که شما خانه خود را ساخته شده مشاهده میکنید

black_binary
چهارشنبه 10 آبان 1391, 20:40 عصر
درمورد وب سرویس ها و soap مطالعه کن

mortezagt
پنج شنبه 11 آبان 1391, 17:23 عصر
درسته
همینطوره که گفتید
از شما بخاطر پاسختون تشکر میکنم
موفق باشید

Mazda3
یک شنبه 06 اسفند 1391, 15:31 عصر
درمورد وب سرویس ها و soap مطالعه کن
من فکر میکنم راه دیگه ای داشته باشه !!!
که پردازشی هم در کار نباشه !

شما در لحظه 2012-2-24-18-30-00 ( یعنی سال 2012- ماه دوم - روز 24 - ساعت 18 - دقیقه 30- ثانیه 00 ) میخوای یک کلیدی زده شود و 30 دقیقه بعد یک رخداد انجام شود ، مثل ساخته شدن یک ساختمان ( در تراوین )
کافیست عدد بالا رو + 30 دقیقه بکنید که میشه 2012224190000 ... خوب ! حالا تا کسی به سرزمنی شما ( من رو همون تراوین توضیح میدم ) حمله کرد ، یا شما آنلاین شدید، یا کسی جاسوس فرستاد اول باید این زمان رو محاسبه کنه که آیا 30 دقیق گذشته است یا نه !
یعنی کافیست تاریخ و ساعت و دقیقه و ... همون لحظه رو با همین فرمت از سرور بگیری و از 2012224190000 کم کنی ، اگر عدد زیر 0 برگشت ، کار ساخت را پایان یافته اعلام میکند

دوستان این ایرادی داره ؟!

در ضمن در asp.net هم کارآمد است