PDA

View Full Version : سوال: استفاده از Dotnet Bar

سعید کشاورز
پنج شنبه 11 آبان 1391, 10:51 صبح
سلام دوستان..
اگه من از کنترلهای DotNer Bar توی برنامم استفاده کنم و بخوام به مشتری تحویل بدم مشکلی پیش نمیاد؟
چه فایل هایی رو باید به سیتم کاربر انتقال بدم تا بدون مشکل اونجا هم اجرا بشه؟

morteza271
پنج شنبه 11 آبان 1391, 11:02 صبح
نه هیچ مشکلی پیش نمیاد!
فقط کافیه فایل dll کامپوننت کنار برنامتون باشه.
من حدود 3 ساله دارم از این کامپوننت استفاده میکنم و برنامه های زیادی رو دادم دست مشتری ولی خوشبختانه هیچ کدوم مشکلی در مورد این کامپوننت براشون پیش نیومده!
موفق باشید

danialafshari
پنج شنبه 11 آبان 1391, 11:25 صبح
سلام
من از DevComponents.DotNetBar.10.4.0.1 استفاده کردم ولی متاسفانه در سیستم دیگر برنامه ارور داد و باز نشد ! حتی Dll هم در Local گذاشتم True ولی بازم حل نشد ! چکار کنم؟

danialafshari
پنج شنبه 11 آبان 1391, 11:27 صبح
سلام
من از DevComponents.DotNetBar.10.4.0.1 استفاده کردم ولی متاسفانه در سیستم دیگر برنامه ارور داد و باز نشد ! حتی Dll هم در Local گذاشتم True ولی بازم حل نشد ! چکار کنم؟

morteza271
پنج شنبه 11 آبان 1391, 11:29 صبح
سلام
مطمئنید که مشکل از دات نت باره که باز نشده؟؟!
چک کنید ببینید که حتما فایل dll کنار برنامه روی سیستم دیگه باشه...
اگه خطا رو هم بذارین خیلی بهتره...

programerinfonet
پنج شنبه 11 آبان 1391, 12:11 عصر
دوست عزیز اگه مشکلت فکر می کنی از دات نت باره یک ار فایل نصبیشو روی سیستم مشتری نصب کن
حل میشه در غیر این صورت نه
شما 4 فایل dll رو درون دایرکتوری برنامه ات کپی کن و برنامه رو اجرا کن و بعدش برو فایل نصب از برنامت بساز خودکار فایل ها افزوده میشه و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد

موفق باشی

danialafshari
پنج شنبه 18 آبان 1391, 20:03 عصر
وقتی که dotnet bar رو روی سیستم مشتری نصب کردم حل شد ولی چون تعداد User ها زیاده مغرون به صرفه نیست. چه کنم ؟

rezarko
پنج شنبه 18 آبان 1391, 20:19 عصر
دوستان از نظر شما استفاده از دات نت بار10.4.0 با VS2010 هیچ مشکلی در برنامه ها به وجود نمیاره؟