PDA

View Full Version : سوال: ساخت سربرگ

aradrobo
پنج شنبه 11 آبان 1391, 13:46 عصر
من یک فایل ورد آفیس دارم که درونش سربرگ شرکت هستش . می خواهم که وقتی که درون تکست باکس چیزی می نویسم و ذخیره را کلیک می کنم ، فایل وردی که سربرگ من درونش هست باز شود ، و در قسمت تاریخ ( سمت چپ بالای صفحه ) تاریخی که کاربر درون تکس باکس وارد کرد ، اونجا تاریخ زده شود .

و در تکس باکس دیگری متن نامه نوشته شود .

با تشکر

harani
پنج شنبه 11 آبان 1391, 13:59 عصر
ببخشید من درست سوالتونو نفهیدم (این سوالو یه بار دیگه ام پرسیده بودید) یعنی چی فایلی که سربرگ شرکت توش هست رو باز کنه سیستم جستجوی فایل رو براساس نام فایل شناسایی و انجام میدهد با درون فایل که کاری ندارد .
اینکه گفتین تاریخ در سربرگ فایل درج بشه یعنی کاربر اگه تاریخ تو تکست باکس نوشت ابتدای محتوی فایل نوشته بشه ؟؟؟؟؟؟؟

AmirGhasemi
پنج شنبه 11 آبان 1391, 14:33 عصر
سلام دوستان
من اين عملكرد را براها وبارها در نرم افزارهاي اتوماسيون اداري ديده ام و ايده بسيار جالبي است!
اگر به جواب رسيديد ما را هم بي نصيب نذاريد

aradrobo
دوشنبه 15 آبان 1391, 15:43 عصر
سلام دوستان
من اين عملكرد را براها وبارها در نرم افزارهاي اتوماسيون اداري ديده ام و ايده بسيار جالبي است!
اگر به جواب رسيديد ما را هم بي نصيب نذاريد

دقیقاً درست است . من می خواهیم یک چیزی شبیه به اتوماسیون اداری بسازم . سوال بسیار واضح بیان شده است .

S.Reza
دوشنبه 15 آبان 1391, 16:04 عصر
من برای سربرگ از هدر و فوتر استفاده می کنم

اینجا (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/eu/csharplanguage/thread/5e850ab8-cf05-45b4-96a2-7d7500aafa55)رو ببینید + کمی مخلفات که خودم اضافه کردم = سربرگ

Y_Safaiee
دوشنبه 15 آبان 1391, 16:06 عصر
با سلام خدمت شما دوست عزیزم

من چندسال پیش یه نرم افزار دبیرخانه بدون کاغذ(Paperless) برای یه ارگان دولتی نوشتم و بهترین راهی که میتونم بهتون پیشنهاد بدم استفاده از Replace مایکروسافت word هست,یعنی جای تاریخ مثلا %d بزارین و وقتی فرمان چاپ یا نمایش صادر میشه بگین جای %d رو با تاریخ جاری عوض کنه,یه مزیت این روش اینه که شما میتونین الگوی نامه ها رو طراحی و توسط این کلمات کلیدی که تعریف میکنین بعدا اون کلمات رو با داده ها عوض کنین.

یه چیز دیگم که از نظر طراحی توصیه میکنم اینه که مثلا در پیش نویس,نامه های صادره ورد پویا بزارین و عملا کاربر بتونه در فرم ورد رو داشته باشه که من بهتون ابزار Edraw Office Viewer رو پیشنهاد میکنم که باعث زیباتر شدن فرم هاتون میشه.

مثه عکس زیر :
94546

94544

موفق باشین
بایت بایت

aradrobo
چهارشنبه 17 آبان 1391, 17:43 عصر
دقیقا من هم همین را می خواهم . چگونه می توانم از شما بگیرم ؟

aradrobo
پنج شنبه 18 آبان 1391, 12:45 عصر
با سلام خدمت شما دوست عزیزم

من چندسال پیش یه نرم افزار دبیرخانه بدون کاغذ(Paperless) برای یه ارگان دولتی نوشتم و بهترین راهی که میتونم بهتون پیشنهاد بدم استفاده از Replace مایکروسافت word هست,یعنی جای تاریخ مثلا %d بزارین و وقتی فرمان چاپ یا نمایش صادر میشه بگین جای %d رو با تاریخ جاری عوض کنه,یه مزیت این روش اینه که شما میتونین الگوی نامه ها رو طراحی و توسط این کلمات کلیدی که تعریف میکنین بعدا اون کلمات رو با داده ها عوض کنین.

یه چیز دیگم که از نظر طراحی توصیه میکنم اینه که مثلا در پیش نویس,نامه های صادره ورد پویا بزارین و عملا کاربر بتونه در فرم ورد رو داشته باشه که من بهتون ابزار Edraw Office Viewer رو پیشنهاد میکنم که باعث زیباتر شدن فرم هاتون میشه.

مثه عکس زیر :
94546

94544

موفق باشین
بایت بایت

لطفاً به من کمک کنید . با تشکر

Y_Safaiee
پنج شنبه 18 آبان 1391, 14:13 عصر
سلام دوست من

به توجه به رعایت قوانین سایت و عدم اجازه ارائه لینک دانلود نرم افزار,لینک دانلود رو به شما پیام خصوصی میدهم.

باشد که کمک رسان شما باشد.

موفق باشین
بایت بایت

aradrobo
پنج شنبه 18 آبان 1391, 15:01 عصر
سلام دوست من

به توجه به رعایت قوانین سایت و عدم اجازه ارائه لینک دانلود نرم افزار,لینک دانلود رو به شما پیام خصوصی میدهم.

باشد که کمک رسان شما باشد.

موفق باشین
بایت بایت

برنامه رو دریافت کردم . لطفاً از نحوه استفاده از آن توضیح دهید . با تشکر

arefba
پنج شنبه 18 آبان 1391, 16:42 عصر
اگه میشه به من هم لینک رو بدید
خیلییییی مچکرم

programerinfonet
پنج شنبه 18 آبان 1391, 16:54 عصر
داداش دمت گرم کجای قوانین گفت لینک دانلود پروژه نذارین
شما برو تو بخش پروژه های open source قرار بده
نه اصلأ همین جا
بذار ما هم یه حالی کنیم
ولی اگه نشد به منم بده
ممنون

Y_Safaiee
پنج شنبه 18 آبان 1391, 17:02 عصر
لینک رو به صورت پیام خصوصی برای شما ارسال نمودم.

موفق باشین
بایت بایت

aradrobo
جمعه 19 آبان 1391, 10:37 صبح

موفق باشین
بایت بایت

لطفاً به سوال منم جواب بدهید . با تشکر

aradrobo
دوشنبه 22 آبان 1391, 20:03 عصر
لطفاً اگر کسی هست که می تونه به من کمک کنه در این قسمت منو راهنمایی کنه . خیلی ممنون .

samadblaj
دوشنبه 22 آبان 1391, 20:28 عصر
ببخشید دوست عزیز میشه لطف کنید برای منم ارسال کنید.
ممنونم

aradrobo
چهارشنبه 24 آبان 1391, 20:02 عصر
لطفاً یک نفر به صورت کامل به ما کمک بکنه

behzad_fn
دوشنبه 20 آذر 1391, 23:59 عصر
دوست عزیز لطفا این برنامه را برای من نیز ارسال کنید
با سپاس فراوان b.heidarizad@yahoo.com

aradrobo
سه شنبه 21 آذر 1391, 16:43 عصر
لطفاً اینقدر ایمیل نزنید که برای منم ارسال کنید .

Y_Safaiee
سه شنبه 21 آذر 1391, 17:54 عصر
سلام دوست های خوبم

دوستان آدرس کامپوننت اینه هرکی میخواد بره دانلود کنه :
http://s1.picofile.com/file/7476468816/EDraw_Office_Viewer_Component_5_3.rar.html

موفق باشین
بایت بایت

aradrobo
دوشنبه 27 آذر 1391, 15:17 عصر
سلام دوست های خوبم

چرا برای این بنده خدا ارسال نکنیم؟اونم مثه شما,شمام رو اول این کامپوننتو خواستین و براتون آدرسشو فرستادم,کامپوننت ها مال بابامون و جزء ارث پدریمون نیست که فقط واسه خودمون بخوایمشون و به داشتن اون کامپوننت توسط یکی دیگه حسودی کنیم.

بایت بایت

طریقه کار با برنامه را نگفتید ، لطفاً از کار کردن با این کامپوننت توضیحی ذکر کنید تا دوستان هم استفاده ببرند .

skmr_ae
دوشنبه 27 آذر 1391, 16:39 عصر
سلام دوست های خوبم

1.منظورشون من بودم نه شما
2.چرا برای این بنده خدا ارسال نکنیم؟اونم مثه شما,شمام رو اول این کامپوننتو خواستین و براتون آدرسشو فرستادم,کامپوننت ها مال بابامون و جزء ارث پدریمون نیست که فقط واسه خودمون بخوایمشون و به داشتن اون کامپوننت توسط یکی دیگه حسودی کنیم.

دوستان آدرس کامپوننت اینه هرکی میخواد بره دانلود کنه :
http://s1.picofile.com/file/7476468816/EDraw_Office_Viewer_Component_5_3.rar.html

موفق باشین
بایت بایت

سلام
ببخشید برا دانلود میگه رمز عبور میخواد؟؟؟؟

کامبیز اسدزاده
دوشنبه 27 آذر 1391, 20:04 عصر
با سلام

لطفا برای منهم ارسال نمایید

با تشکر.

aradrobo
جمعه 01 دی 1391, 00:49 صبح
از سایت دانلود کنید

Y_Safaiee
جمعه 01 دی 1391, 03:49 صبح
سلام دوستان

رمز فایل 111

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید:

این لینک تا مورخه 3/10/1391 اعتبار دارد بعد از این تاریخ کامپوننت جدیدتر با امکانات جدیدتر و بهتر و بسیار قویتر به مبلغ 5000ت به فروش میرسه و لینک کامپوننت قدیمی حذف میشه.

موفق باشین
بایت بایت

Y_Safaiee
جمعه 01 دی 1391, 03:54 صبح
طریقه کار با برنامه را نگفتید ، لطفاً از کار کردن با این کامپوننت توضیحی ذکر کنید تا دوستان هم استفاده ببرند .
سلام دوست من

برای Replace کزذن متنتون با چیزی که در نظر دارین به این شیوه عمل کنید :

axOfficeViewer1.WordReplace("کلمه کلیدی", "متن مورد نظر", true, true);

بخاطر باگ سایت جای کلمه کلیدی و متن عوض شده,اول کلمه کلیدی رو بگین بعد متن جایگزینو,مثلا بزاری %d بعد با کد بالا بگین جای کلمه کلیدی تاریخو بزاره :

axOfficeViewer1.WordReplace("%d", DateTime.Now.ToShortDateString(), true, true);

موفق باشین
بایت بایت

aradrobo
سه شنبه 19 دی 1391, 15:02 عصر
خیلی ممنون .

ret_ie
جمعه 27 بهمن 1391, 14:58 عصر

موفق باشین
بایت بایت

سلام قربان. اگه ممکن باشه خیلی مایلم این لینک رو برای من هم ارسال کنید.
متشکرم