PDA

View Full Version : مبتدی: استفاده از منوهای ساخته شده در easy button maker 3.0 در asp.net

JaVa
پنج شنبه 11 آبان 1391, 17:02 عصر
با سلام و خسته نباشید و...

من با برنامه easy button maker 3.0 یه منویی ساختم و با اچ تی ام ال ذخیره اش کردم حالا می خوام بیارمش داخل Asp.net ازش استفاده کنم ؟

لطفا مراحل کار رو بنویسید ؟

با تشکر.*

JaVa
پنج شنبه 11 آبان 1391, 19:22 عصر
کسی نیست کمک کنه ؟

shahab2025
یک شنبه 14 آبان 1391, 08:26 صبح
من تجربه ای در این مورد ندارم ولی فکر میکنم کدهاشو داخل یک تگ پاراگراف کپی کنی کار کنه - البته مطمئناً در سایتش نحوه استفاده را دارد....

fakhravari
یک شنبه 14 آبان 1391, 20:15 عصر
دوست عزیز کاری نداره که!!!
پوشه ایجاد شده ببر توی برنامه

JaVa
یک شنبه 14 آبان 1391, 20:40 عصر
لطفا اگه زحمتی نیست یه مثال کوجولویی بزن.

fakhravari
یک شنبه 14 آبان 1391, 21:13 عصر
لطفا اگه زحمتی نیست یه مثال کوجولویی بزن.
عزیز دل مثال نمی خوا که.
یه پوشه داری که یه سری فایل توشه همون پوشه ببر توی برنامه کد html بزار بعد اگر نیومد ادرس عکس ها هم کنترل کن

JaVa
یک شنبه 14 آبان 1391, 21:53 عصر
تشکر درست شد فقط یه چیز دیگه !

برای اینکه من بتونم با کلیک کردن روی یکی از منوها به صفحه دیگه برم باید چکار کنم؟

نمونه :

ul id="mbmcpebul_table" class="mbmcpebul_menulist css_menu" style="width: 190px; height: 30px;">
<li class="topitem spaced_li first_button"><div class="buttonbg gradient_button gradient30" style="width: 48px;"><a>Home</a></div></li>
<li class="topitem spaced_li"><div class="buttonbg gradient_button gradient30"><div class="arrow"><a class="button_2">Products</a></div></div>
<ul>
<li class="first_item"><a title="">Menu Item</a></li>
<li><a title="">Another Menu Item</a></li>
<li class="last_item"><a title="">Yet Another</a></li>
</ul></li>
<li class="topitem last_button"><div class="buttonbg gradient_button gradient30" style="width: 59px;"><a>Support</a></div></li>
</ul>

fakhravari
یک شنبه 14 آبان 1391, 21:56 عصر
:لبخند: <a target="_blank" href="new_page_1.htm">Ei Baba</a>

JaVa
یک شنبه 14 آبان 1391, 22:10 عصر
سلام و...

اینی که سما گفتید من استفاده کردم منو ریخت بهم.
خوشبختانه خودش بصورت پیشفرض
home</a><a>
فقط باید آدرستو براش میزاشتی:
مثال :

<li class="topitem spaced_li first_button"><div class="buttonbg gradient_button gradient30" style="width: 48px;"><a href=WebForm1.aspx>Home</a></div></li>

بازم دمت غیژ

nowar1352
چهارشنبه 17 آبان 1391, 15:03 عصر
سلام
فرض کنید شما تو ASP یه صفحه بنام Defualt.aspx داری که میخوای منو رو بزاری تو اونجا شما در قسمت دیزاین این صفحه یه <DIV> </div> تو هر جای صفحه که میخوای میزاری بعدشم کلیه کدهای مربوط به منوی او صفحه ای قبلا ساختی رو کپی پست میکند بین تگ های DIV در قسمت HTML Code ASP.NET صفحه Defualt.aspx و اگر اون منو دارای فولدر یا فایل کمکی هست همچنانکه دوست مان fakhravari گفت اونهارو هم کپی میکنی تو فولدر سایت حتما جواب میگیری راستی بجای دایو میتونی از جدول هم استفاده بکنی