PDA

View Full Version : سوال: ایجاد سطح دسترسی توسط php برو روی دایرکتوری در ویندوز سرور 2008 R2

moslem_f
یک شنبه 14 آبان 1391, 18:27 عصر
سلام عرض ادب و خسته نباشید تبریک عید گذشته خدمت همه دوستان عزیز تبریک جهت باز گشایی مجدد برنامه نویس و تبریک به مدیران فعال و زحمت کش برنامه نویس بابت راه اندازی این انجمن بزرگ.

دوستان می خوام با پی اچ پی این کارو کنم می خوام بدونم شدنی هست یا خیر ؟

می خوام تو سيستم عامل ویندوز سرور 2008
يه پوشه بزارم بعد برا اين پوشه دسترسي و زمان تعيين کنم يعني نام کاربري و رمز عبور و زمانی که نام کاربری و رمز عبور به کاربر ارائه شد و کاربر از نام کاربری و پسورد برای اولین بار استفاده کرد زمان استفاده از عضویتش فعال بشه یعنی اگر عضویت یک ماهه خرید کرده باشه از اولین تاریخ استفاده از نام کاربری و رمز عبور عضویتش شروع بشه تا مدت یک ماه و بعد یک ماه به طور خودکار غیر فعال بشه نام کاربریش که دیگه نتونه استفاده کنه از محتویات پوشه و در صورتی که عضویت رو خریده باشه و تا مدت یک سال استفاده نکرده باشه هم موردی نداره و بعد یه سال باید مجدد نام کاربری و رمز عبور تهیه کنه و زمانی که یک نام کاربری و رمز عبور ایجاد می شود و به کاربری ارائه می شود اولین باری که کاربر با نام کابری و رمز عبور به سرور متصل شد اطلاعاتی از سیستم از قبیل مک ادرس کارت شبکه به علت این که منحصر به فرد هست در دیتا بیس ثبت شود تا در صورتی که کابر نام کابری و رمز عبور خود را به شخص دیگری داد به علت این که مک آدرس کارت شبکه منحصر به فرد می باشد نام کاربری و رمز عبور در سیستم دیگری مورد استفاده قرار نگیرد از دوستان برنامه نویس خواهشمندم به بنده کمک کنید به علت اوضاع بد مالی یک بار دیگر دست به دامان بچه های گل برنامه نویس شدم با تشکر.