PDA

View Full Version : ردیابی کاربر ثبت نام نکرده

aminmorteza
یک شنبه 14 آبان 1391, 22:19 عصر
سلام دوستان من میخوام کاربرانی که تویه سایت ثبت نام نکردن رو ردیابی کنم من یه جدولی طراحی کردم که به محض اینکه کاربری وارد اون میشه اطلاعات اون نظیر مرورگر , ویندوز,و غیره... رو ثبت میکنه حالا مشکلم اینه که مثلا من اگه بخوام ببینم که کاربر چه موقع از سایت خارج شده چون کلیدی تویه جدول وجود نداره که مخصوص این کاربر باشه این کار عملا غیر عملی میشه یه جایی خوندم که GUID یه شناسه منحصر به فرد هستش که برای هر کاربر یکتا هستش میخوام ببینم میشه کلید اصلی جدول رو GUID بگیرم که با استفاده از اون بتونم فعالیت های اون رو ردیابی بکنم از دوستان اگه کسی اطلاعاتی تویه این زمینه داره ممنون میشه راهنمایی کنید و نحوه استفاده از اون رو هم نمیدونم لطفا توضیح دهید.ممنون

fakhravari
یک شنبه 14 آبان 1391, 22:31 عصر
GUID ربطی نداره.
هیچی کاربر نیمتونی روش حساب کنید.
امنیت اصلی داشتن کاربر است.

aminmorteza
یک شنبه 14 آبان 1391, 22:51 عصر
ببیند من این GUID رو قبلا یه جا خوندم که نوشته بود برای ردیابی کاربرانی که مثلا به یک فروشگاه وارد میشوند میتونیم استفاده کنیم من هم همینو میخوام اصلا ما فرض میکنیم این غلط باشه شما سایت های فروشگاه الکترونیک رو که دیدید کاربری که ثبت نام هم نکرده باشه میتونه خرید کنه و سبد خرید داشته باشه حالا اون سایت چطوری متوجه میشه که این سبد خرید ماله کدوم کاربره؟

crazy_1892
دوشنبه 15 آبان 1391, 08:12 صبح
دوست عزیز بیشتر فروشگاه ها از session استفاده میکنند.