PDA

View Full Version : سوال: قرار دادن سایت در هاست Somee.com

mehran63
دوشنبه 15 آبان 1391, 13:17 عصر
سلام
مراحل زیر رو برای قراردادن سایتم در این هاست رفتم میخوام ببینم درست رفتم و چند سوال هم دارم
اول سایت رو Publish کردم که در مسیری که فایل .Sln قرار دارد یک پوشه به اسم پروژه من ایجاد شد که تمام فایلهای موجود در پروژه من اعم از عکس و css و JS و webconfig به طور خلاصه باید بگم تمام فایلهای موجود در پروژم رو آورده تو این پوشه به انضمام یک پوشه جدید به اسم bin ساخت و یه سری فایل داخلش قرار گرفت
1- آیا فقط فایلهای موجود در پوشه bin رو باید تو هاست قرار بدم ؟ یا تمام فایلها و پوشه هایی که بعد از Publish کردن، آورده تو اون پوشه در مسیری که فایل Sln قرار داره؟
2- فایلهای دیگه لازم نیست تو هاست بریزم مثل فایلها CSS یا JS ؟
3- سایت Somee یه فایل Default.aspx تو مسیر root میزاره و همون رو به عنوان صفحه اول میشناسه، حالا اگه صفحه اول سایت من اسمش مثلا test باشه چه طور این صفحه رو صفحه اول کنم ؟

تو مرحله بعد، از دیتا بیس یه Backup گرفتم و اون رو تو هاست restore کردم
4- وقتی اونها رو ریختم چه طور میتونم table هام رو ببینم ؟ مثلا یه موقعی میخوام اطلاعات اضافه شده توسط کاربر که رفته تو Table رو ببینم

shahab2025
سه شنبه 16 آبان 1391, 09:08 صبح
با سلام
من هم تازه از این سایت استفاده کردم - ولی تجربیات نصفه نیمه ام را میگم - شاید مفید بود
1- تمام فایلهای پابلیش شده
2- تمام فایلهای پابلیش شده لازم است
3- در پروژه ات نام صفحه اصلی را عوض کن یا یه صفحه Default بساز و در لود آن مسیر صفحه اولت را قرار بده
4- میتونی بکاپ بگیری و در کامپیوترت برگردونی - (فکر کنم بتونی از کامپیوترت مستقیما به بانک اتصال برقرار کنی اینو از سایت Somee بپرس)