PDA

View Full Version : از چه زبانی برای طراحی استفاده کنیم

aliwishstar
دوشنبه 15 آبان 1391, 16:20 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان و استادان،يه سؤال داشتم که نياز دارم با دليل به من جواب بديد.مرسی
سؤال اينکه که اگه بخواهيم يه سايت طراحی کنيم که پنل مديريت مثل جوملا داشته باشه،seo قوی داشته باشه.امنيت کدينگ قوی باشه و سايت به صورت کامل انيميشنی باشی،مثلاً گرافيک سايت جوری باشه که 2 بعدی باشه.حالا قرار باشه اين سايت روزی مثلاً 50 تا پست داشته باشه ،کاملاً دايناميک،پيشنهاد شما اساتيد و دوستان چيست و از چه زبانی استفاده کنيم بهتره ؟

Mohsen.
دوشنبه 15 آبان 1391, 18:11 عصر
شما دوتا راه برای اینکار دارید:
اول اینکه از CMS های آماده استفاده کنید مثل همین جوملا که گفتید. در اینصورت فقط میمونه طراحی که با زبان های HTML,CSS,JavaScript انجام میشه.
دوم اینکه خودتون یک CMS بسازید که با استفاده از زبان PHP میتونید اینکارو انجام بدید. بعد هم طراحی.

aliwishstar
دوشنبه 15 آبان 1391, 19:10 عصر
سلام محسن جان،مرسی از جواب های که دادی،خوب يعنی محيط دوبعدی انيميشين که مثل فلش هست را با java script و css پياده سازی کنيم؟نظر بقيه دوستان و اساتيد چی هست ؟

Joyebright
یک شنبه 19 آذر 1391, 22:23 عصر
این سوالی که شما پرسیدید کاملاٌ کلی هستش ، نظر دوستمون صحیح هستش.
برای طراحی گرافیکی نیاز است شما به تسلط به PS داشته باشی در مورد flash خدمتت عرض کنم که اگه هدفت ساخت انیمیشن ساده باشه اون موقع به نظرم بازم برمی گردی به خونه ی اول که PS باشه ، اما در صورتی که تمایل به ساخت سایت full flash داری باید به action script و flash کاملاٌ مسلط باشی.
بعد از ساختن طرح مورد نظر در PS باید توانایی تبدیل اونو به یک صفحه وب داشته باشی یعنی کار با HTML , CSS بلد باشی.
بعد از انجام مراحل فوق می تونی سایتتو از حالت static ثابت به Dynamic پویا با استفاده سیستم مدیریت محتوا (CMS) تبدیل کنی البته اگه علم و دانش برنامه نویسی دارید ، از زبانهای برنامه نویسی تحت وب مثل PHP,ASP می تونید اسفاده کنید یا cms های آماده مثل جوملا یا وردپرس و .... .

موفق باشید...