PDA

View Full Version : تنظیم متن درون کادر یک فیلد در گزارش

saras
چهارشنبه 28 دی 1384, 13:15 عصر
سلام. خدا قوت
دیتابیسی را برای ثبت مصاحبه روزنامه طراحی کرده ام و از جدول آن یک گزارش درست کرده ام که فیلد "متن مصاحبه" از نوع memo است . هر کاری که کردم نتوانستم متن داخل فیلد را از دو طرف تنظیم کنم یا از سمت راست یا از چپ و یا از وسط تنظیم می شود . خواهشمند از راهنمایی کنید . با تشکر

haddadi2
چهارشنبه 28 دی 1384, 15:49 عصر
من مدتهاست که به دنبال جواب این سؤال هستم با هم همدردیم. فقط می دونم که access برای اینکار امکان قرار داده ولی با فارسی سازگاری ندارد.

sarami
یک شنبه 02 بهمن 1384, 02:53 صبح
فایل lp1 زو از ماکروسافت دانلود کنین که برا فارسی سازی محیط office ارائه شده شاید مشکلتون حل بشه البته اطمینان ندارم ولی امتحانش ضرری نداره

saras
سه شنبه 04 بهمن 1384, 12:54 عصر
از بذل توجه جناب عالی متشکر و ممنونم . دانلود کردم ولی جواب نداد.

Meghdad
سه شنبه 04 بهمن 1384, 13:49 عصر
دست همه شما درد نکند مخصوصاً آقای Sarami مدتیه که از این سایت و صحبت های شما استفاده میکنم . خیلی مفید بود .:تشویق: از هفته قبل عضو این سایت شدم.:چشمک: بازم عرض تشکر دارم و یه مشکل
من یک پایگاه داده ایجاد کردم که در اون نیاز دارم با توجه به موجودی و نقطه سفارش یک کالا درخواست کالا به شرکت های دیگر ارسال شود شود البته این سیستم ایجاد شده و کاملاً اتوماتیک هست فقط یه مشکل دارم باید سیستم طوری طوری بشه که وقتی درخواست داد تا این درخواست نرسیده یا لااقل تا تاریخ تحویل دیگه درخواست نده البته این نکته را بگم که برای درخواست هیچ جدولی ندارم فقط از موجودی انبار و نقطه سفارش وتعریف شده در اون استفاده میکنم .
ممنون:گریه:

sarami
سه شنبه 04 بهمن 1384, 16:16 عصر
اگه لطف کنی و مشکلت رو داخل یه تاپیک جدید مطرح کنی کمک بزرگی به مدیران ارجمند فروم جهت دسته بندی و راحتی استفاده کاربرای دیگه میکنی جواب سئوالتون رو اونجا دوستان حتما خواهند داد

saras
یک شنبه 09 بهمن 1384, 14:01 عصر
اگر کسی در این مورد تجربه دارد خواهشمندم بنده را راهنمایی کند