PDA

View Full Version : خبر: انتساب Marco Cantu به عنوان Delphi Product Manager

BORHAN TEC
سه شنبه 16 آبان 1391, 09:32 صبح
سلام
طبق آخرین اخبار به نظر میرسد که آقای Marco Cantu قرار است به عنوان مدیر محصول دلفی منصوب شود. این نام برای همه دلفی کاران نامی آشنا است و تمام برنامه نویسان حرفه ای از شهرت وی به دلیل نوشتن بیش از 20 کتاب در مورد دلفی آشنایی دارند. حال نمی دانیم که این اتفاق چقدر برای این پروژه خوب و چقدر بد است؟!
برای مشاهده لینک این خبر به صفحه زیر مراجعه کنید:
http://www.deltics.co.nz/blog/?p=1261
یا حق...

Felony
سه شنبه 16 آبان 1391, 12:27 عصر
درسته که Marc Cantu بیشترین و شاید مفیدترین تولید محتوا برای Delphi رو به خودش اختصاص داده ولی شخصیت کاملا فنی نیست و رزومه خاصی جهت انتصاب به این پست نداره ، البته نمیشه بدون آزمایش افراد در شرایط مختلف در مورد عملکردشون نظر داد ، امیدوارم انتخاب مناسبی باشه ( البته اگر خبر تایید بشه )

ولی Anders Hejlsberg کجا و این کجا ، به نظرم از دست دادن Anders Hejlsberg میتونه بزرگترین اشتباه در بیوگرافی Delphi باشه که آثارش هنوز قابل مشاهده هست .

BORHAN TEC
سه شنبه 16 آبان 1391, 13:39 عصر
ولی Anders Hejlsberg کجا و این کجا ، به نظرم از دست دادن Anders Hejlsberg میتونه بزرگترین اشتباه در بیوگرافی Delphi باشه که آثارش هنوز قابل مشاهده هست .
مارکو کانتو اصلاً قرار نیست که جای Anders Hejlsberg و یا Allen Bauer رو بگیره. البته به نظر من مشکلاتی که چند سال برای دلفی پیش اومد بخاطر از دست دادن Anders Hejlsberg نبود. اگر دقت کنید در آن زمان ها دلفی 7 یکی از شاهکارهای برنامه نویسی محصوب میشد که موفقیت های زیادی کسب کرد. جالبه بدونید که در آن زمان Anders Hejlsberg شرکت Borland رو ترک کرده بود و Borland بدون Andres توانسته بود این موفقیت رو کسب کنه. مارکو کانتو قراره که جایگاهی معادل Nick Hodges رو پر کنه. طبق سیاست های جدید EMBT این سمت در هر نسخه به شخص دیگری واگذار میشه. فعلاً که JT این سمت رو داره و مثل اینکه به زودی Marco این جایگاه رو بدست میاره. طبق مصاحبه هایی مثل Interview with Marco Cantu و چند مورد دیگه به نظر من این شخص ایده های خیلی خوبی داره و به خوبی میتونه در این موقعیت کار کنه. حال من خودم هم نمیدونم چی بگم! چون قرار گرفتن در یک موقعیت جدی خیلی با بقیه شرایط متفاوت است. در حالت ساده کار Delphi Product Manegr اینه که بیشتر رابطه ای بین برنامه نویسان و سازندگان دلفی باشه و به نظر من Marco خیلی در این زمینه موفق است، چون خودم شخصاً به صورت اینترنتی با ایشون گفتگوهایی داشته ام و می دانم که ایشون به درخواستها خیلی خوب اهمیت می دهند. یکی از ویژگی های برتر ایشان این است که قابلیت های اضافه شده به محیطهای دیگر هم خیلی بررسی می کنند و پروژه دلفی به شخصی مثل ایشان واقعاً احتیاج دارد.

Felony
یک شنبه 21 آبان 1391, 05:53 صبح
تایید شد ، Marco دیشب پروفایل LinkedIn (http://www.linkedin.com/profile/view?id=45964&ref=NUS&goback=%2Enmp_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1_*1&trk=NUS_DIG_NEW_JOB-prfl)خودش رو به روز رسانی کرد .

94748