PDA

View Full Version : سوال: نصب خودکار یک برنامه خاص بر روی سیستم مقصد

malaki.davud
سه شنبه 16 آبان 1391, 13:52 عصر
با سلام
من می خوام وقتی برنامه ام رو که با InstallShield 2010 فایل setup درست کردم اجرا می شود به طور خود کار مثلا یک فونت خاص یا یک نرم افزار مثلا Microsoft .NET Framework 4 رو نصب بکنه
کسی راه حلی داره
با تشکر

programerinfonet
سه شنبه 16 آبان 1391, 15:57 عصر
وقتی تو محیط دات نت پروژه ی ستاپ ساز رو ایجاد می کنی می تونی ابزارهای مورد نیاز جهت اجرای برنامه ات رو به فایل اجرایی اضافه کنی تا در صورت نبود بر روی سیستم فایل رو نصب کنه
حالا اون فایل می تونه فونت باشه می تونه نرم افزار و یا هر چیز دیگری باشه

malaki.davud
چهارشنبه 17 آبان 1391, 10:24 صبح
وقتی تو محیط دات نت پروژه ی ستاپ ساز رو ایجاد می کنی می تونی ابزارهای مورد نیاز جهت اجرای برنامه ات رو به فایل اجرایی اضافه کنی تا در صورت نبود بر روی سیستم فایل رو نصب کنه
حالا اون فایل می تونه فونت باشه می تونه نرم افزار و یا هر چیز دیگری باشه

خوب من می خوام با نرم افزار 2010 InstallShield ستاپ بسازم در این نرم افزار اضافه کردن ابزارهای مورد نیاز جهت اجرای برنامه ات رو به فایل اجرایی اضافه کند تا در صورت نبود بر روی سیستم فایل رو نصب کنه
چطور هست ؟؟
با تشکر

morteza271
چهارشنبه 17 آبان 1391, 11:11 صبح
با سلام
من می خوام وقتی برنامه ام رو که با InstallShield 2010 فایل setup درست کردم اجرا می شود به طور خود کار مثلا یک فونت خاص یا یک نرم افزار مثلا Microsoft .NET Framework 4 رو نصب بکنه
کسی راه حلی داره
با تشکر
دوست عزیز این کارهایی که گفتین رو خیلی راحت میتونید با همین InstallShield انجام بدین ولی توضیح دادنش در اینجا نمیشه چو باید با تصویر باشه.
من یه فایل pdf آموزش installShield دارم ولی الان همرام نیست.
ولی میتونم شب براتون بذارم همینجا...
البته اینم بگم من اون فایل رو از اینترنت پیدا کردم اگه شماهم جستجو کنید به احتمال زیاد پیداش می کنید.
موفق باشید

malaki.davud
چهارشنبه 17 آبان 1391, 11:39 صبح
منم سرچ کردم و یک pdf اموزش پیدا کردم ولی برای نسخه های خیلی قبلیه
و با توجه به اون اموزش هر کاری کردم نتونستم فایل های مورد که در حین نصب برنامه ام اون ها هم نصب بشه رو پیدا نکردم
ممنون میشم راهنمایی کنید

malaki.davud
چهارشنبه 17 آبان 1391, 15:17 عصر
کسی راه حلی نداره