PDA

View Full Version : سوال: چرا با این که کد صحیح است ارور لیست ظاهر میشه و برنامه اجرا نمیشه؟

ro-programing
سه شنبه 16 آبان 1391, 13:57 عصر
دوستان به فرض من یه برنامه معمولی دارم مینویسم با سی شارپ و با این که کد رو درست نوشتم زیرش خط قرمز میاد و موقع اجرا ارور میده . باید کد رو دوباره از اول بنویسم برای چی اینجوریه؟
این هم عکس هاش :

94574

94575

morteza271
سه شنبه 16 آبان 1391, 14:04 عصر
خوب خطا داره دیگه :
convert رو به Convert
activeform رو به ActiveForm
و textbox3 رو به textBox3 تغییر بدین درست میشه!

به کوچک و بزرگ بودن حروف دقت کنید.

ro-programing
سه شنبه 16 آبان 1391, 14:43 عصر
خب من همیشه با حروف کوچیک مینویسم و مشکلی پیش نمیاد بعد از گزاشتن ; خودش میاد اول حرف رو به حروف بزرگ تبدیل میکنه ....
من مثلا اینایی که میبینید زیرش قرمز شده رو اگه یک کلمش رو اشتباه بنویسم دیگه هیچی باید کل اون رو از اول بنویسم ( اگه درستش کنم بازم ارور میده و نیازه که از اول بنویسم ) دلیل این حروف بزرگ و کوچیک فکر نمیکنم باشه

FastCode
سه شنبه 16 آبان 1391, 15:05 عصر
toint32 و text رو هم باید بزرگ بنویسید.
دلیل همینه.

nilmil_nil
سه شنبه 16 آبان 1391, 16:37 عصر
خب من همیشه با حروف کوچیک مینویسم و مشکلی پیش نمیاد بعد از گزاشتن ; خودش میاد اول حرف رو به حروف بزرگ تبدیل میکنه ....
من مثلا اینایی که میبینید زیرش قرمز شده رو اگه یک کلمش رو اشتباه بنویسم دیگه هیچی باید کل اون رو از اول بنویسم ( اگه درستش کنم بازم ارور میده و نیازه که از اول بنویسم ) دلیل این حروف بزرگ و کوچیک فکر نمیکنم باشه
دوست عزیز
C# به حروف بزرگ و کوچیک
حساسه
و فک نکنم با زدن علامت ; خودش بیاد و اون حروف بزرگ و کوچیک رو رعایت کنه
ولی با زدن Ctrl+Space روی کلمه خودش کلمه یا تابع یا هر چیز دیگه رو درست میکنه برات