PDA

View Full Version : مشکل ارتباط کلاینت ها با SQL2008 سرور

aslani031
چهارشنبه 17 آبان 1391, 09:15 صبح
با سلام

دوستام من در سرور پایگاه داده SQL2008 رو نصب کردم و در مراحل نصب در قسمت ....Database Engine Confi برای دسترسی به پایگاه قابلیت windows authentication رو انتخاب کردم و حالابا وجود اینکه در پایگاه در قسمت Login یک یوزر و پسورد ساختم ولی نرم افزار اتوماسیون بر روی کلاینت ها سرور رو شناسائی می کنه ولی کانکت نمیشه و رمز ورود رو غیر قابل کانکت اعلام میکنه
آیا راه حلی برای حل این مشکل هست که من مجدد مراحل نصب رو طی نکنم؟

با تشکر

nilmil_nil
یک شنبه 28 آبان 1391, 12:52 عصر
اگه از wndows Authentication استفاده میکنید باید یه یوزر که توی ویندوز رجیستر هست رو توی لاگین تون ادد کنید
نه توی sql بیاید یه یوزر جدید تعریف کنید
اگه اینطور هم بخواید میشه ولی باید Mode رو روی Mixed یذارین

mehran788
یک شنبه 05 آذر 1391, 15:56 عصر
سلام من هم تو کانکت شدن به sql مشکل دارم
windows authentication رو انتخاب می کنم و یوزر خود ویندوز رو میاره ولی قسمت یوزر نیم و پسورد غیر فعال هست و من نمی تونم رمز رو وارد کنم و کانکت نمی شه حتی وقتی sql server authentication رو انتخاب می کنم و قسمت یوزر نیم و پسورد فعال می شه و یوزر نیم و پسورد ویندوز رو وارد می کنم بازم خطا می ده حتی وقتی تو windows authentication رفتم و پسورد ویندوز رو پاک کردم بازم خطا داد یکی بگه چیکار باید بکنم؟

alimooghashang
دوشنبه 06 آذر 1391, 21:16 عصر
شما باید از نوع mixed استفاده کنید و با sql authentication وارد بشید نه با windows authentication

mateni
دوشنبه 20 آذر 1391, 12:08 عصر
منظورتون از mixed چیه ؟
منم همین مشکل رو دارم با یوزر خود اس کیو ال که sa هستش و پسوردی که موقع نصب بهش دادم
میام که وصل بشم ولی روی صفحه مرور گرم وقتی یوزر رو پس رو میزنم هیچ عملی انجام نمیده حتی
خطا هم نمیده تنظیمات مربوط به url رو هم انجام دادم
اگر راهنمایی ام کنید ممنون میشم