PDA

View Full Version : مشكل پايگاه داده با ويندوز سون 64 بيتي

farhadkarimi
پنج شنبه 18 آبان 1391, 22:42 عصر
با سلام
من يك برنامه با پايگاه داده دلفي 7 نوشتم كه روي ويندوز xp سي و دو بيتي به خوبي اجرا مي شود ولي روي سون شصت و چهار بيتي ارور مي دهد مشكل چيست ؟

dark-man
پنج شنبه 18 آبان 1391, 23:40 عصر
خطایی که برمی گردونه و نوع پایگاه داده چی هست؟

BORHAN TEC
جمعه 19 آبان 1391, 09:54 صبح
سلام

من يك برنامه با پايگاه داده دلفي 7 نوشتم كه روي ويندوز xp سي و دو بيتي به خوبي اجرا مي شود ولي روي سون شصت و چهار بيتي ارور مي دهد مشكل چيست ؟ لطفاً علاوه بر مواردی که جناب dark-man ذکر کردند روشی که با آن به دیتابیس وصل شده اید را هم ذکر کنید (ADO و یا dbExpress و یا ...).
اگر اشتباه از خودتان نباشد، باید بگویم که دلفی در نسخه ی XE چنین مشکلی را به صورت ذاتی در مورد Oracle 11g و در مورد dbExpress داشت که در نسخه های جدید این مشکل کلاً برطرف شد.

farhadkarimi
جمعه 19 آبان 1391, 18:37 عصر
سلام
لطفاً علاوه بر مواردی که جناب dark-man ذکر کردند روشی که با آن به دیتابیس وصل شده اید را هم ذکر کنید (ADO و یا dbExpress و یا ...).
اگر اشتباه از خودتان نباشد، باید بگویم که دلفی در نسخه ی XE چنین مشکلی را به صورت ذاتی در مورد Oracle 11g و در مورد dbExpress داشت که در نسخه های جدید این مشکل کلاً برطرف شد.

با سلام
پایگاه داده من bde و یک table خطا هم اینکه می گوید مشکل بخاطر PDOXUSRS.NET است که من اصلا این فایل را تو برنامم ندارم ضمنا چطور تودلفی xe پایگاه داده table بسازم لطفا راه حل مشکل هایم را کاملا توضیح دهید