PDA

View Full Version : مشکل در تغییر ای دی کنترل های asp در زمان اجرا

razi_a
شنبه 20 آبان 1391, 00:07 صبح
با سلام خدمت اساتید گرامی
من در صفحه یک tabcontainer دارم که در زمان اجرا لحظه اول درست نشون داده می شه ولی زمانی که صفحه مجددا postback میشه ای دی اون تغییر می کنه و خطا می ده که نمی تونه پیداش کنه یعنی ای دی اون اول TabContainer1 هست ولی زمان اجرا میشه ContentPlaceHolder1_TabContainer1. چطوری می تونم این مشکل رو حل کنم؟

razi_a
شنبه 20 آبان 1391, 11:49 صبح
سلام. کسی اینجا نیست که بتونه مشکل من رو حل کنه؟ من یه جا خوندم باید کنار ای دی اون از clientID استفاده کنم ولی تمامی مثالها مربوط به توابع جاوا اسکریپت بود. نمی دونم چه جوری باید ازش استفاده کنم؟

fakhravari
شنبه 20 آبان 1391, 15:08 عصر
از همان ContentPlaceHolder1_TabContainer1 استفاده کنید.

razi_a
شنبه 20 آبان 1391, 17:38 عصر
سلام
از هر اسمی استفاده کنم بعد از postback مجددا contentpalceholder1 رو بهش اضافه می کنه. من همین که شما گفتید رو امتحان کردم.

ahmad156
شنبه 20 آبان 1391, 18:21 عصر
دوست عزیز ClientIDMode مربوطه رو Static کنین

saeed_sho
شنبه 20 آبان 1391, 18:42 عصر
ببیند UniqueName جواب میده امتحان کنید :متفکر:

razi_a
شنبه 20 آبان 1391, 20:08 عصر
دوست عزیز ClientIDMode مربوطه رو Static کنین
با تشکر از شما
من ClientIDMode رو هم تغییر دادم ولی نشد.

razi_a
شنبه 20 آبان 1391, 20:10 عصر
ببیند UniqueName جواب میده امتحان کنید :متفکر:
با تشکر
منظورتون از UniqueName چی هست؟ یعنی نام ID رو به این نام تغییر بدم. اگر منظورتون این هست من تغییر دادم ولی نشد :ناراحت:

ali9698
شنبه 20 آبان 1391, 21:52 عصر
وقتی که از مستر پیج استفاده کنین این اتفاق میفته که البته مشکل خاصی نیست و میتونین از همون آی دی تغییر یافته استفاده کنین و مشکلی هم به وجود نمیاد
البته اگه میخواین تغییر نکنه clientID mode رو به static تغییر بدین

razi_a
یک شنبه 21 آبان 1391, 18:46 عصر
وقتی که از مستر پیج استفاده کنین این اتفاق میفته که البته مشکل خاصی نیست و میتونین از همون آی دی تغییر یافته استفاده کنین و مشکلی هم به وجود نمیاد
البته اگه میخواین تغییر نکنه clientID mode رو به static تغییر بدین

از هر اسمی استفاده کنم بعد از postback مجددا contentpalceholder1 رو بهش اضافه می کنه. من همین که شما گفتید رو امتحان کردم.
ClientIDMode رو هم تغییر دادم ولی باز مشکلش حل نشد. این Tabcontainer از کنترلهای ajax هست. ممکنه به این دلیل static کردنش تاثیری نداشته باشه؟

razi_a
چهارشنبه 24 آبان 1391, 09:58 صبح
یعنی کسی اینجا نیست بتونه به من کمک کنه؟ من واقعا نمی دونم باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟:ناراحت: