PDA

View Full Version : اعمال نشدن تغییرات در هنگام اجرای نرم افزار

mahdi.a.v
شنبه 20 آبان 1391, 12:21 عصر
سلام
من تو برنامه ای که ساختم هر تغییری ایجاد میکنم در هنگام اجرای برنامه اون تغییرات لحاظ نمیشه و برنامه مثل قبلا میشه البته فقط تو همین برنامه همین جوری هست !!! نمیدونم چی کار کنم ؟؟!!

mahdi.a.v
شنبه 20 آبان 1391, 14:30 عصر
یعنی شما تو برنامه نویسی به این مشکل بر نخوردید ؟
( نام پروژه build->clean ) اینم زدم نشد !!!
؟؟

mahdi.a.v
شنبه 20 آبان 1391, 16:49 عصر
تو رو خدا جواب بدين _ من به خاطر همين مشكل برنامم عقب افتاد و به هم ريخت و ...

moory1364
شنبه 20 آبان 1391, 16:53 عصر
سلام
من تو برنامه ای که ساختم هر تغییری ایجاد میکنم در هنگام اجرای برنامه اون تغییرات لحاظ نمیشه و برنامه مثل قبلا میشه البته فقط تو همین برنامه همین جوری هست !!! نمیدونم چی کار کنم ؟؟!!
برنامه شما خطای داره که باید از پنجره ارور چک کنید رفع کنید
در غیر صورت آپدیت جدید روی سروس رو نمایش نخواهد داد

mahdi.a.v
شنبه 20 آبان 1391, 17:21 عصر
حر فت درست ولی این عکسو نگاه کن ... ببین اشکالم چه جوری هست ...
واقعا ممنون میشم اگه جواب بدی خیلی عجله دارم

asghar2008
شنبه 20 آبان 1391, 17:29 عصر
سلام

شما باید در آخر همونه عکسه بعد از تمامی خطوط یه End Class بنویسی.ساختار باید به شکلا زیر باشه البته شما هرجا میتونید متغیر تعریف کنید.

Public Class Form1

'تعریف متغیرها
Dim sat As String

Private Sub Button1_Click(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
' دستورات
Label20.show()

End Sub

End Class

Reza Safa
شنبه 20 آبان 1391, 20:00 عصر
در هنگام نصب ویژوال باید تیک SEND برداری
الان هم باید ویبی پاک کنی
پیشنهاد میکنم نسخه EXPRESS را از سایت ماکروسافت دانلود کنی و به نام خودت رجیستر کنی و برای همیشه لذت ببری من همیشه اورجینال استفاده میکنم این نسخه رایگان است
من VS 2012 , 2010 را EXPRESS استفاده می کنم

mahdi.a.v
یک شنبه 21 آبان 1391, 15:19 عصر
در هنگام نصب ویژوال باید تیک SEND برداری
الان هم باید ویبی پاک کنی
پیشنهاد میکنم نسخه EXPRESS را از سایت ماکروسافت دانلود کنی و به نام خودت رجیستر کنی و برای همیشه لذت ببری من همیشه اورجینال استفاده میکنم این نسخه رایگان است
من VS 2012 , 2010 را EXPRESS استفاده می کنم

میشه بگی اینی که میگی چه فرقی داره با اینی که من دارم ؟!؟!!
اگه میشه لینک دانلودو بزار .
در ضمن جواب دوستمون asghar2008 (http://barnamenevis.org/member.php?125018-asghar2008) کاملاااااجواب داد

Reza Safa
سه شنبه 23 آبان 1391, 09:06 صبح
خوب خدا را که مشکل شما حل شده
برای دانلود نسخه رایگان ماکروسافت عبارت download microsoft visual studio 2012 express در سایت ماکروسافت جستجو کن
این نسخه علاوه براین که شما نسخه اصل را دانلود میکنی به شما مجوز استفاده هم به صورت رایگان اعطا میکنه لازم به ذکر است که می تونی فعالیت برون مرزی هم داشته باشی
من از نسخه 2010 و 2012 از نسخه های کرک شده استفاده نکرده ام از همین نسخه رایگان شرکت ماکرو سافت استفاده کردم