PDA

View Full Version : سوال: نمایش رویداد با استفاده از پیامک

esikley
یک شنبه 21 آبان 1391, 12:48 عصر
سلام خدمت دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
می خواستم یه برنامه طراحی کنم که رویداد(وظیفه)هر نفر رو همون روز به صورت پیامک اعلان کنه
مثلا یه مدیر توی یه هفته قرار چه کارهایی انجام بده دیگه نیاز نباشه روی تابلو چیزی نوشت مثلا طرف بیرون اداره هست و سیستم به صورت خودکار برنامه هفته گی و یا ساعتی از طریق سیستم پیامک رو به مدیر میفرسته
:متفکر: خب الان این فرستادن پیام از طریق نت راحتر و بهتر هست یا مودم جی اس ام؟
لطفا به صورت ساده توضیح بدید ممنون میشم موفق باشید

matin.soft
یک شنبه 21 آبان 1391, 16:18 عصر
سلام خدمت دوست عزیزمون
ایده جالبیه. شما ابتدا فرمی برای گرفتن اطلاعات شخص یا اشخاصی که می خواهید بهشون پیامک بفرستید لازم دارید. و فیلدهای شماره همراه شخص - برنامه کاری و سایر اطلاعات شخصی...
در مرحله دوم تنظیم زمان ارسال پیامک که چه وقتی ارسال بشه.
در مرحله سوم می تونید از کامپوننت های ارسال و دریافت پیامک استفاده کنید که خیلی راحت می تونید تو اینترنت پیدا کنید.
همچنین شما می تونید از وب سرویس های ارسال پیامک استفاده کنید که به نظر من مودم جی اس ام راحت تره و هم ارزونتر.

sgh_programer
یک شنبه 21 آبان 1391, 16:27 عصر
سلام دوست عزیز

در مرحله سوم می تونید از کامپوننت های ارسال و دریافت پیامک استفاده کنید که خیلی راحت می تونید تو اینترنت پیدا کنید.
همچنین شما می تونید از وب سرویس های ارسال پیامک استفاده کنید که به نظر من مودم جی اس ام راحت تره و هم ارزونتر.

اگه به نمونه برنامه با این کامپوننت هایی گه گفتی داری بذار تا استفاده کنیم آخه من یه نمونه کامپوننت گرفتم اما نمیدونم چطور ارش استفاده کنم

مرسی

matin.soft
یک شنبه 21 آبان 1391, 16:53 عصر
اینم کامپوننت ارسال و دریافت اس ام اس . نمونه سورس هم داره. بعد از نصب می توانید از نمونه برنامه استفاده نمایید.
http://s3.picofile.com/file/7552994301/Kylix_SMS_ActiveX_Control_v5_0_5_1_crk.zip.html
موفق باشید در ضمن نمونه برنامه ای که خودم کار کرده باشم ندارم شرمنده.

esikley
دوشنبه 22 آبان 1391, 19:12 عصر
سلام مجدد خدمت دوستان
دوست عزیز matin.soft از اینکه جواب دادی ممنون خب حالا من تو ویژوال استدیو زبان سی شارپ باید چیکار کنم و چطوری با این کامپونت کار کنم
پیشاپیش از زحمات شما دوستان عزیز سپاس گذارم

esikley
چهارشنبه 24 آبان 1391, 00:44 صبح
دوستان ما که نا امید نمیشیم و منتظر می مونیم ....

Ahmad765
چهارشنبه 24 آبان 1391, 01:27 صبح
آفرین عزیز... نا امید نشو. ولی search رو فراموش نکن. تو نت نمونه های جالبی هست.

esikley
دوشنبه 29 آبان 1391, 20:36 عصر
دوستان عزیز بعد از کلی سرچ و عرق ریزی این حرفها سورس ارسال اس ام اس با استفاده از جی اس ام به زبان سی شارپ گیر اوردم و حالا میخوام اس ام اس در زمان خاص برای فرد خاصی بره باید چیکار کنم ....
پیشاپیش از زحمت های دوستان عزیز تشکر به عمل می اورم(نقطه)