PDA

View Full Version : حل مشکل قرار گرفتن برنامه در system tray !!!!

rtech
جمعه 30 دی 1384, 17:43 عصر
سلام دوستان من یک برنامه پیدا کردم که میتونه مشکل تمام کسانی رو که دوست دارن از سیستم تری استفاده کنن رو حل کنه . فقط قول بدین اگه فهمیدین طرز کارش چجوریه در همین تاپیک یک توضیح کلی بزارید تا بقیه هم بتونن استفاده کنن .

( بیایید با قرار دادن علم خود در اختیار دیگران جای بیشتری برای افزودن علم خود باز کنید !!! )

این شعار منه نمیدونم چقدر بهش اعتقاد دارید ولی این موضوع خیلی تو زندگی به من کمک کرده شما را نمیدونم !!

meh_secure
جمعه 30 دی 1384, 22:24 عصر
بنده این رو دیدم.
کد لازم برای نمایش icon در tray در form_load نوشته شده.
اما یه نمونه کد دیگه تو همین بخش بود که دوستم BlackDal نوشته بودند وطرز کارش هم خیلی راحت تر بود تو یکی دو صفحه قبل پیداش می کنی به اسم SystemTry

Milad Mohseny
جمعه 30 دی 1384, 23:49 عصر
با سلام
برنامه خوبی است تشکر.

sohrab o
شنبه 01 بهمن 1384, 00:18 صبح
برنامه خوبی اما کدهاش خیلی زیاده اگه از OCX استفاده کنی بهتره
اینم یه سورس باحال تر

حامد مصافی
شنبه 01 بهمن 1384, 01:53 صبح
سهراب خان این سورس شما ربطی به بحث دوستان داشت؟؟؟

rtech
شنبه 01 بهمن 1384, 11:08 صبح
دوستان من یک سورس دیگه هم دارم که میزان کارایی رم و Cpu رو در سیستم تری به صورت گرافیکی نمایش میده و این برنامه کلا در سیستم تری قرار میگیره این جالبه یک نظر بندازید

rtech
شنبه 01 بهمن 1384, 11:14 صبح
دوستان یکی دیگه هم دارم که بنظرم از همه کامل تره و به صورت کامل تمام مراحل کار با سیستم تری از طراحی آیکون و نمایش آیکون به صورت انمیشنی و منوهای مربوطه تا .... را توضیح داده واقعا سورس کاملیه :در مورد سورس اولی که گذاشتم هم شما میتونید از ماژول SystrayModule استفاده کنید و به نظر خیلی راحت میشه باهاش کار کرد