PDA

View Full Version : حرفه ای: نمایش تمام حالات ممکن چینش پیکسل های یک تصویر

Beginner2013
یک شنبه 21 آبان 1391, 19:52 عصر
سلام دوستان،
من می خوام برنامه ای بنویسم که یک تصویر با ابعاد 100*100 رو بگیره،رنگ پیکسل های اون رو در یک آرایه دوبعدی بریزه و بعد با تمام حالات ممکن قرار گیری پیکسل ها (جایگشت) یک تصویر بسازه و اون تصاویر رو دونه دونه نشون بده و پس از اتمام به تصویر اولیه برگرده.کلی با حلقه ها سرو کله زدم ولی به نتیجه نرسیدم.ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

با سپاس

Ananas
یک شنبه 21 آبان 1391, 22:40 عصر
علیک سلام.

من می خوام برنامه ای بنویسم که یک تصویر با ابعاد 100*100 رو بگیره،رنگ پیکسل های اون رو در یک آرایه دوبعدی بریزه و بعد با تمام حالات ممکن قرار گیری پیکسل ها (جایگشت) یک تصویر بسازه و اون تصاویر رو دونه دونه نشون بده و پس از اتمام به تصویر اولیه برگرده.کلی با حلقه ها سرو کله زدم ولی به نتیجه نرسیدم.ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

چیییییییییییییییییییییییی ی!!!!!:متعجب: 100x100 می دونی چند تا حالت میشه؟ بیخیال بابا. من فکر کردم می خوای بگی تصویرت 3 در 3 باشه. یا نهایتا 5 در 5. فرمول جایکشت تو ریاضی رو بنویس اینجا لطفا و بگو برای تصویر 100 در 100 چند تا حالت بوجود میاد.

Beginner2013
دوشنبه 22 آبان 1391, 06:59 صبح
علیک سلام.

چیییییییییییییییییییییییی ی!!!!!:متعجب: 100x100 می دونی چند تا حالت میشه؟ بیخیال بابا. من فکر کردم می خوای بگی تصویرت 3 در 3 باشه. یا نهایتا 5 در 5. فرمول جایکشت تو ریاضی رو بنویس اینجا لطفا و بگو برای تصویر 100 در 100 چند تا حالت بوجود میاد.

سلام،میدونم دوست من خیلی زیاد میشه اگه اشتباه نکنم !10000.خوب شما فقط بهم بگو همون 5 در 5 رو چطور پیاده کنم.

با تشکر

Ananas
دوشنبه 22 آبان 1391, 13:40 عصر
پیکسهای تصویر رو میشه خط به خط پشت سر هم در نظر گرفت و میشه گفت یک آرایه یک بعدی از پیکسل ها. پس میشه سوال رو اینطور هم گفت که جایگشت های یک مجموعه ی n عضوی رو پیدا کنید. یک آرایه از نوع DWORD داریم که باید جایگشت ها شو پیدا کنیم.