PDA

View Full Version : نمایش فرم لاگین به وب سایت در هنگام ورود کاربر به سایت

aminmorteza
یک شنبه 21 آبان 1391, 22:13 عصر
سلام دوستان من تویه سایتم از یک فرم لاگین استفاده کردم میخوام چک کنم اگه کاربر وارد سایت نشده اون پنجره بهش نمایش داده بشه میخوام فقد یک بار این عمل اتفاق بیفته تویه session_start چک میکنم اگه کوکی وجود داره یه session به نام userstatus اضافه میکنم تویه form_load صفحه مسترپیچ چک میکنم که آیا این سشن وجود داره یا نه اگه وجود داشت یعنی اینکه کاربر لاگین نکرده (کوکی وجود نداره) از این کد استفاده میکنم divbody.attrebute.add(onload,'lightbox') البته اگه املاشو درست نوشته باشم ولی یه مشکل داره اگه کاربر رویه لینکی کلیک کنه و بعد با استفاده از دکمه back به صفحه اول برگرده دوباره بهش نشون داده میشه که من میخوام این اتفاق نیوفته دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه.البته با jquery میشه حذفش کرد ولی من روش بهتری میخوام ممنون

mhq1368
دوشنبه 22 آبان 1391, 08:38 صبح
با سلام
من یه کد نوشتم که این طوری که شما میگید میشه
یه نگاه به این سایت بنداز اینم کدش البته این کد فقط تو فایرفاکس و اینترنت اکسپلور جواب داد و تو opera جواب نداد

if (!IsPostBack)
{
// همون پنلیه که واسه فرم لاگین هست pnl
if (Session["user"] == null)
{
pnl.Visible = true;
txtuser.Focus();
txtpas.Text = "";
txtuser.Text = "";
}
else
{
pnl.Visible = false;
Session.Add("user", "true");
Session.Add("name", TextBox1.Text);
Response.Redirect("Default.aspx");
Session["admin"] = null;
Session.Abandon();
Session.Clear();
}
}

}

else
{
pnl.Visible = false;
}

شاید به دردت خورد

aminmorteza
دوشنبه 22 آبان 1391, 21:54 عصر
ممنون از جوابتون فکر کنم فکر کنم که من منظورم رو بد بیان کردم من از یک فرم لاگین که با جاوااسکریپت طراحی شده استفاده کردم به صورت popop هستش من باید یه جوری از code behind باید به جاوااسکریپت دستور بدم که کی اجرا بشه مثلا میشه از طریق query string مثلا با این url www.example.ir?userstatus=unregister بعد با جاواسکریبپ url رو چک کنم اگر مثل این عبارتی که نوشتم بود پنجره بهش نمایش داده بشه که مشکل بالا رو داره.

mhq1368
دوشنبه 22 آبان 1391, 21:59 عصر
من زیاد جاوا اسکریپت بلد نیستم