PDA

View Full Version : سوال: اجرای برنامه به صورت real time

roshanak878
دوشنبه 22 آبان 1391, 11:00 صبح
با سلام.. من بر روی برنامه ای کار می کنم که در C نوشته شده است و بدست آوردن نتایج مطلوب تست، ملزم به اجرای برنامه به صورت real time است که در سیستم عامل ویندوز امکان پردازش به هنگام یا real time وجود ندارد. خواهشمند است که در این زمینه من را راهنمایی کنید.

alimanam
دوشنبه 22 آبان 1391, 18:30 عصر
با سلام

منظورتون از Real Time چیه ؟ لطفاً بیشتر توضیح بدین . اگه منظورتون اجرای کذها به صورت Run Time هست که به راحتی قابل پیاده سازی هستش .

موفق باشید./

roshanak878
سه شنبه 23 آبان 1391, 16:38 عصر
من در برنامه از متغیر dt استفاده می کنم که مقدار آن را از فرکانس اجرای برنامه محاسبه می کنم.. اما ویندوز اجازه run برنامه به صورت real time را نمیدهد چون اولویت را به برنامه های اجرایی خود می دهد. در نتیجه فرکانس اجرای برنامه و متغیر dt عددی ثابت نیست که در طول مدت زمان طولانی خطاهای عددی ایجاد می کند. این مشکل در تست های سخت افزار در حلقه برایم ایجاد شده است.

alimanam
سه شنبه 23 آبان 1391, 19:58 عصر
با سلامی دوباره

خوب تا جایی که من از صحبت های شما متوجه شدم شما بهتره سوالتون رو در تالار C یا ++C مطرح کنین چون دوستان اون تالارها اطلاعات به مراتب بهتری در این زمینه خواهند داشت . البته من هنوز دقیقا نمیدونم شما میخواین چکار کنین آیا میخواین از نتیجه تست سخت افزاری که توسط برنامه ایی که با سی نوشته شده در برنامه دات نتی خودتون استفاده کنین یا منظورتون چیز دیگه ایی هستش ؟

موفق باشید./