PDA

View Full Version : راه اندازی سایتی برای ارائه سرویس ارسال پیام کوتاه

Jason.Bourne
دوشنبه 22 آبان 1391, 15:04 عصر
با سلام به همه دوستان،

باید از چه جایی برای راه اندازی سایتی که سرویس ارسال پیام کوتاه ارائه می دهد (پنل ارسال پیام کوتاه می فروشه)، وب سرویس بگیرم.

در واقع منظورم این هست که اگر از وب سرویس شرکتی استفاده کنم که خودش هم از وب سرویس شرکت دیگری استفاده میکند، تصمیم اشتباهی نیست؟ و باعث کاهش کیفیت پنل من نمیشه (مثلا کاهش سرعت در ارسال و ...)

ممنون می شوم که تجربه خود را در اختیار من بگذارید.

mrgraphy
دوشنبه 22 آبان 1391, 20:02 عصر
سلام دوست عزیز.
من به شما مگفا رو پیشنهاد میکنم که یکی از بزرگترین و معتبر ترین سرویس دهنده های پیام کوتاه هستش.
و راجع به وب سرویس تودرتو که گفتید باید بگم که باعث افت سرعت میشه. یعنی اگر شما از یک شرکتی وب سرویس بگیرید که خودش از یک جی دیگه ای وب سرویس گرفته باشه از این شاخه به اون شاخه میشه و باعث افت سرعت میشه و این نکته رو هم بگم که اگر میخوایید وب سرویس بگیرید سروری که شما میخوایید روش خدمات پیام کوتاه ارائه بدید و از وب سرویسش استفاده کنید باید سرور قوی با ram و cpu بالایی باشه به این دلیل که پنل های پیام کوتاه transaction های خیلی بالا و زیادی دارند و برای کاربران هم سرعت خیلی مهمه.
موفق باشید.

Jason.Bourne
دوشنبه 22 آبان 1391, 20:19 عصر
سلام،

در مورد مگفا خیلی شنیدم. اما میگن قیمت هایی که ارائه میکنه خیلی متفاوت هست با سرویس بقیه شرکت ها (لیست تعرفه هاش را نتونستم توی سایت پیدا کنم).

mrgraphy
دوشنبه 22 آبان 1391, 22:11 عصر
مگفا یکی از بهترین سرویس دهنده هایی هستش که دارن فعالیت میکنند و راجع به قیمت هاش باید هم با بقیه شرکت ها متفاوت باشه چون دارای پیش شماره های 3000 هستش و خدمات خیلی زیادی رو به کاربران ارائه میده و مهمتر از همه دارای پشتیبانی قوی + سرعت بسیار بالا و API برای وب سرویس هستش. من آدرسشون رو یادم نمیاد اما شما میتونید حضوری مراجعه کنید توضیخات و اطلاعات بیشتری رو از خودشون کسب کنید.