PDA

View Full Version : آموزش: حل مشکلات مربوط به Kylix SMS ActiveX Control v5.5.0.4

araz_pashazadeh
سه شنبه 23 آبان 1391, 09:43 صبح
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان.
با کمک و راهنمایی دوستان تونستم Kylix را فعال و از اون استفاده کنم.
درضمن من تکه کدی را در اینجا قرار می دهم که تست شده و هیچ مشکلی هم نداره من با GSM modem تست کردم .
البته ناگفته نماند Kylix5.5 با سیتم های 64 بیتی مشکل داره باید در قسمت Build پروژه x86 را انتخاب کنید.
اگه سئوال یا مشکلی بود دوستان می تونن در اینجا مطرح کنن و تا اونجای هم که سواد من یاری کنه کمک خواهم کرد.
در ضمن من یک برنامه کوچیک هم دارم یکی از دوستان زحمت نوشتنش را کشیدن با پورتها کار میکنه بدون استفاده از کامپوننت خاصی ولی به مراتب امکاناتش کمتر اگه مایل بودین اونم برتون برای دانلود قرارا مید هم.

Behnam6670
شنبه 01 تیر 1392, 10:20 صبح
سلام آقا اینی که گذاشتی تو قسمت NewMessageReseived آدرس سایت رو میندازه که

jblaox
شنبه 01 تیر 1392, 11:29 صبح
در ضمن من یک برنامه کوچیک هم دارم یکی از دوستان زحمت نوشتنش را کشیدن با پورتها کار میکنه بدون استفاده از کامپوننت خاصی ولی به مراتب امکاناتش کمتر اگه مایل بودین اونم برتون برای دانلود قرارا مید هم.

سلام

میتوانم سورس این برنامه را ببینم ؟ با چه زبانی نوشته شده است ؟

منظور شما از کامپونت دقیقا چیست ؟ یعنی از SerialPort خود ویژوال استدیو هم استفاده نکردید ؟

Behnam6670
شنبه 01 تیر 1392, 12:22 عصر
لطفا جواب بدید

intel_amd
شنبه 01 تیر 1392, 14:02 عصر
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان.
با کمک و راهنمایی دوستان تونستم Kylix را فعال و از اون استفاده کنم.
درضمن من تکه کدی را در اینجا قرار می دهم که تست شده و هیچ مشکلی هم نداره من با GSM modem تست کردم .
البته ناگفته نماند Kylix5.5 با سیتم های 64 بیتی مشکل داره باید در قسمت Build پروژه x86 را انتخاب کنید.
اگه سئوال یا مشکلی بود دوستان می تونن در اینجا مطرح کنن و تا اونجای هم که سواد من یاری کنه کمک خواهم کرد.

سلام مودم شما چیست؟
آیا با گوشی سونی اریکسون هم کار میکنه؟
روی سیستم 64 بیتی هیچ جور نمیشه راهش انداخت؟

Behnam6670
شنبه 01 تیر 1392, 17:45 عصر
من این لینکایی که گذاشته بودی رو دیدیم تو قسمت دریافت پیام جدید آدرس سایت رو اضافه میکنه به متن و یه قسمتی از متن رو حذف میکنه