PDA

View Full Version : سوال: امکان ایجاد گزارش توسط کاربر نهائی؟؟؟

matin.soft
چهارشنبه 24 آبان 1391, 11:04 صبح
سلام دوستان
بنده از کدوم نرم افزار گزارش ساز برای ایجاد امکان تهی و ویرایش گزارش و تنظیمات اون توسط کاربر نهائی استفاده کنم. و کدوم ساده تره و از فارسی پشتیبانی می کنه .
در نهایت متشکرم از توجهتون

matin.soft
چهارشنبه 24 آبان 1391, 11:44 صبح
دوستان منتظر لطفتون هستم...

morteza271
چهارشنبه 24 آبان 1391, 11:51 صبح
سلام.
من خودم از Stimul Report استفاده میکنم و امکان ویرایش گزارش توسط کاربر رو هم داره.
خیلی هم ساده هست و به نظرم برای فارسی هم مشکلی نداره.
البته اینم بگم که من خیلی از این گزارش ساز راضی هستم و خیلی خوبه...
موفق باشید

NasimBamdad
چهارشنبه 24 آبان 1391, 14:08 عصر
سلام.
من خودم از Stimul Report استفاده میکنم و امکان ویرایش گزارش توسط کاربر رو هم داره.
خیلی هم ساده هست و به نظرم برای فارسی هم مشکلی نداره.
البته اینم بگم که من خیلی از این گزارش ساز راضی هستم و خیلی خوبه...
موفق باشید

بله ، امکان ویرایش برای تکست باکس ها و ... در این گزارش ساز موجود هست و کاربر می تواند گزارش تولید شده رو تغییر دهد .

آیا امکانش هست که با تغییر در گزارش ، اون تغییرات هم در DataBase اعمال شود ؟ مثلا Updateو Delete ؟؟

Farshid007
چهارشنبه 24 آبان 1391, 15:19 عصر
Fast Report
کم حجم -پشتیبانی کامل از زبان فارسی -دارای کنترل های زبان فارسی - با چند DLL ساده کارش راه می افته - انعطاف پذیری بالا -...

NasimBamdad
پنج شنبه 25 آبان 1391, 11:56 صبح
کسی در مورد پست 4 اطلاعاتی ندارد ؟

samadblaj
پنج شنبه 25 آبان 1391, 12:08 عصر
همونظور که دوستان عزیز اعلام کردند Stimul Report پشتیبانی کامل از فارسی رو داره و سادگی و انعطاف هم همینطور من که از دموی کار خیلی خوشم اومد...
فقط یه منبع آموزش به صورت web page یا pdf لطفا اگه منبعی روان و مناسب با سرعت پیدا کردید ما رو هم بی نصیب نذارید.
همینطور matin.soft توی این انجمن بحث های زیادی در این رابطه شده لطفا مطاله کنید.
گزارش گیری با نرم افزار قدرتمند StimulReport - FastReport (http://barnamenevis.org/showthread.php?65218-%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B4-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA%D9%85%D9%86%D8%AF-StimulReport)
موفق باشید

morteza271
پنج شنبه 25 آبان 1391, 12:25 عصر
فقط یه منبع آموزش به صورت web page یا pdf لطفا اگه منبعی روان و مناسب با سرعت پیدا کردید ما رو هم بی نصیب نذارید.
فک کنم وقتی نصب میکنی یه پوشه توی مسیر نصب میذاره که راهنما داره.
توی اون یه سری مثال تصویری وجود داره که به صورت تصویری آموزش میده، میتونید ازش استفاده کنید...

آیا امکانش هست که با تغییر در گزارش ، اون تغییرات هم در DataBase اعمال شود ؟ مثلا Updateو Delete ؟؟
به نظرم این امکان نیست(یعنی من که ندیدم) ولی اگه هم داشته باشه اصلا کار مناسبی نیست که بخواین انجام بدین...

موفق باشید

NasimBamdad
یک شنبه 28 آبان 1391, 11:25 صبح
طراحی گزارش توسط end user یعنی چی ؟ یعنی کاربر گزارشش رو طراحی می کنه ؟ چه طوری ؟ میشه یه توضیح بدید ؟

morteza271
یک شنبه 28 آبان 1391, 11:30 صبح
طراحی گزارش توسط end user یعنی چی ؟ یعنی کاربر گزارشش رو طراحی می کنه ؟ چه طوری ؟ میشه یه توضیح بدید ؟
منظور اینه که کاربر میتونه فرم گزارش رو تغییر بده و بعد چاپ کنه!!
تقریبا همونی که خودتون گفتین یه جورایی میتونه طراحی هم بکنه و مثلا جای متنها رو عوض کنه، رنگ و ...

در استیمول اگه فرم گزارش رو با متد Show نمایش بدین کاربر میتونه اینکار رو انجام بده ولی اگه با متد Print فراخوانی بشه دیگه این کار امکانپذیر نیست و مستقیم مریه برای چاپ...
موفق باشید

NasimBamdad
دوشنبه 29 آبان 1391, 13:46 عصر
منظور اینه که کاربر میتونه فرم گزارش رو تغییر بده و بعد چاپ کنه!!
تقریبا همونی که خودتون گفتین یه جورایی میتونه طراحی هم بکنه و مثلا جای متنها رو عوض کنه، رنگ و ...

در استیمول اگه فرم گزارش رو با متد Show نمایش بدین کاربر میتونه اینکار رو انجام بده ولی اگه با متد Print فراخوانی بشه دیگه این کار امکانپذیر نیست و مستقیم مریه برای چاپ...
موفق باشید

میشه یه نمونه کد کوچیک بگید . می خواهم این کار رو یاد بگیرم .