PDA

View Full Version : حرفه ای: پرداخت آنلاین از حساب و واریز به دو حساب جداگانه؟

bluetooth153
پنج شنبه 25 آبان 1391, 13:58 عصر
سلام
من میخوام از مبلغ فروش کالا 30 درصد به حساب مدیر سایت و 70 درصد به حساب مالک کالا واریز بشه.
کسی میدونه چطور میشه این کار رو انجام داد؟
ممنونم

MMSHFE
پنج شنبه 25 آبان 1391, 17:19 عصر
با درگاه پرداخت نمیشه. میتونید قرارداد رو با بانک طوری تنظیم کنید که یک حساب مشترک با درصد سهم الشرکه مشخص ایجاد بشه و بعد اون حساب رو طوری تنظیم کنید که در فواصل زمانی مشخص تسویه حساب کنه و مطابق درصد تعیین شده، به حسابهای شخصیتون واریز بشه. ضمناً برای جلوگیری از تقلب! کافیه موقع افتتاح حساب، اون رو با دو امضا برای برداشت تعریف کنید تا طرف مقابل تنهایی نتونه بره بانک و پول رو از حساب خارج کنه. موفق باشید.

bluetooth153
پنج شنبه 25 آبان 1391, 17:41 عصر
ببینید سایت من طوری هست که ممکنه صد نفر بخوان عضو بشن و کالا های خودشونو بفروشن ! ضمن اینکه همه اعضا هم در شهر من نیستن که باهاشون برم بانک.
راه دیگه ای وجود نداره به نظرتون؟

navid3d_69
پنج شنبه 25 آبان 1391, 17:47 عصر
فکر کنم با دو مرحله کردن پرداخت بتونین این کارو بکنین ولی منطقی نسیت یعنی اول اون 30 % رو کاربر پرداخت کنه و ثبت بشه و بعدش دوباره اتوماتکی بره برای پرداخت و این بار 70 % رو پرداخت کنه که کار درستی نیست

شاید با سیستم های زرین پال و این سیستم ها صحبت کنید همچین کاری رو برای شما انجام بدن ولی بانک نمی کنه

MMSHFE
جمعه 26 آبان 1391, 02:25 صبح
تنها راه منطقی اينه كه با فروشندگان قرارداد محضری امضا كنيد و قيد كنيد كه بعد از پرداخت و يا در تاريخهای مشخص با اونها بر مبنای درصد 70-30 به نفع فروشندگان تسويه حساب ميكنيد. اينطوری خيال اونها هم راحته. حتی برای فروشندگان ساير شهرستانها هم ميتونيد با اخذ وكالتنامه و پست كردن، قرارداد رو امضا كنيد و نسخه مربوط به اونها رو دوباره براشون بفرستين.
موفق باشيد.

parselearn
جمعه 26 آبان 1391, 19:21 عصر
چند وقت پیش با بانکی سر این مسئله صحبت کردیم
گفتن میشه

وبسرویس خاص خودش رو داره
یک صحبتی بکنید