PDA

View Full Version : گفتگو: برنامه حساب داری برای شرکت های چاپ

viv.ninga
جمعه 26 آبان 1391, 12:14 عصر
با سلام من می خوام یه برنامه حساب داری بنویسم وهر قسمت از برنامه نویسی مشکل داشتم اینجا بنویسم واگه دوستی هم بود که بتونه کمک کنه ممنون می شم. راستی این رو هم بگم من یک تازه کار هستم.

ma.rad
جمعه 26 آبان 1391, 12:23 عصر
اکثر سوالات پیرامون برنامه های مربوط به حسابداری قبلا پاسخ داده شده وبه نظرم اینکار چندان مفید نیست. بعلاوه وقت زیادی از شما می گیره.

AmirGhasemi
جمعه 26 آبان 1391, 19:24 عصر
سلام دوست عزيز
منن با فرآيندهاي مرتبط با شركت هاي چاپ و چاپخانه ها و شركت هاي تبلغياتي آشنايي كامل دارم و همچنين دستي هم از دور بر آتش برنامه نويسي!!
خوشحال مي شوم در خدمت شما باشم

viv.ninga
یک شنبه 28 آبان 1391, 23:45 عصر
می خوام یه برنامه ای بنویسم که هر مشتری یه فاکتر داشته باشه ولی نمی دونم لیست فاکتر باید چی باشه یعنی چع چیز های داشته باشه.کمک کنید ممنون می شم

danialafshari
دوشنبه 29 آبان 1391, 00:07 صبح
سلام دوست عزیز
اگر منظورتون فیلد های فرم هست که در برنامه نویسی یک مرحله وجود داره به نام جمع آوری اطلاعات که اولین مرحله شروع پروژه است و شما باید در محیط عملیاتی اطلاعات جمع آوری کنید من جمله همین. چون ممکنه اونا علاوه بر فیلد های General بخوان فیلد های مخصوص به خودشون رو هم ذخیره بکنن.
موفق باشی

arefba
دوشنبه 29 آبان 1391, 06:46 صبح
شما طبق استاندارد جلو برید
اول برید اونجایی که براش برنامه می نویسید و تحلیل کنید همه چی رو
بعد بانک اطلاعاتی رو پیاده سازی کنید
و بعد برنامه اش رو بنویسید

ali_habibi1384
دوشنبه 29 آبان 1391, 08:38 صبح
فكر نميكنم يه برنامه حسابداري اونقدر پيش پا افتاده باشه كه يه نفر واسه دست گرمي اولين پروژه اش بخواد اونو بنويسيه!
بهتره از برنامه هاي آسونتري شروع كني

maythammsp2000
دوشنبه 29 آبان 1391, 09:35 صبح
منم با ali_habibi1384 (http://barnamenevis.org/member.php?48789-ali_habibi1384) موافقم.بهتر با برنامه های کوچگتر شروع کنی.یک شبه نمیشه ره صد ساله رفت