PDA

View Full Version : کد hightlight

ordebehesht
جمعه 26 آبان 1391, 17:01 عصر
سلام نمیدونم دقت کردین یا نه وقتی تو firefox تو addfessbar اگه حرفی چه فارسی و یا چه انگلیسی وارد کنیم تمام لینکهایی کهتوشون این کاراکتر هست و نشون میده وجالب تر اینکه کارکتر مذکور رو با رنگ دیگه نشون میده و اگه بازم کاراکتری به کارکتر قبلی اضافه بشه باز همین کار تکرار میشه من میخوام از این شکل تو کد نویسی c# استفاده کنم
ممکنه راهنمای کنید

harani
جمعه 26 آبان 1391, 17:28 عصر
من نمیفهمم شما میخواین یعنی دسترسی به وب داشته باشید یا مثلاً یه تکست باکس دارین میخواین تمام کلمات مورد نظرتون با رنگ دیگه نشون بده ؟؟؟؟

ordebehesht
جمعه 26 آبان 1391, 18:08 عصر
نه نه ببینین فرض کنین شما یه لیست باکس دارین دارای آیتم اسم آدم و یه تکس باکس شما میاین یه حرف وارد تکس باکس میکنین مثلا <<D>> و تو لیست باکس تمام آیتمهارو که توش D داره رو نشون میده به عبارتی فیلتر میکنه تا اینجا مشکل نیست از اینجا به بعد مثلان از 20 تا آیتم حرف D رو داره میاد حرف D؟ رو تو آیتما نه خود حرفو بلکه بکگراند حرفو با یه رنگ دیگه نشون میده تو همه آیتمها همین شکل(شما یه کاراکتر تو ادربار browser بزن یین چه میشه) امیدوارم که متوجه شین

ordebehesht
جمعه 26 آبان 1391, 21:30 عصر
بابا یه راهنمایی کنید

ordebehesht
شنبه 27 آبان 1391, 13:56 عصر
یه حرف تو address bar فایرفکس یا IE‌ بزن چی میبینی تو لیست آدرسات من همین شکل و میخوام نه ربطی به کار با نت نداره

samadblaj
شنبه 27 آبان 1391, 14:33 عصر
سلام بحض هایی در این رابطه ایجاد شد جستجو کنید و همینطور یک مثال هم توی سایت CodeProject بود...