PDA

View Full Version : مشکلات عجیب در وب سایت

aminmorteza
جمعه 26 آبان 1391, 22:32 عصر
سلام دوستان من تویه سایتم به چند تا مشکل برخوردم از دوستانی که تویه این زمینه اطلاعتی دارن ممنون میشم راهنمایی کنند یکی از مشکلاتم اینه که من تویه یه صفحه سایتم میخوام داخل یک gridview یه کنترل اضافه بکنم وقتی اضافه میکنم تویه code behind اون رو نمیشناسه قبلا هم تغییرش داده بودم کار میداد فکر کردم ممکنه یه قسمتش عوض شده باشه که جواب نمیده رفتم backup هایی که از سایتم گرفته بودم رو هم چک کردم تویه آنها هم تویه code behind کنترل رو نمشناسه در حالی که قبلا امتحان میکردم میشد تویه صفحات دیگه هم مشکل ندارم کار میده مشکل دومم اینه که وقتی تگ script به صفحه اضافه میکنم دیگه کنترل های صفحه رو نشون نمیده تویه همه صفحات تگ اسکریپت دارم مشکلی نداره تویه صفحاتت جدید نمیدونم چرا نشون نمیده واقعا رویه اعصابم راه رفته ممنون میشم دوستان هرچی به ذهنشون میرسه بگن امتحان کنم ببینم جواب میده. نمیدونم ویروس گرفته؟

mhq1368
جمعه 26 آبان 1391, 22:39 عصر
با سلام
درمورد سوال اولتون که باید بگم شما میتونید روی علامت > در خود grid view میتونی کلیک کنی بعد آخرین سطرش EditTemplate رو کلیک کنیدتا به صورت تمپلیت براتون باز بشه و شما بتونید روی کنترل های asp تون کلیک کنید و تو Code Behind شناسایی بشه

aminmorteza
جمعه 26 آبان 1391, 22:51 عصر
دوست عزیز سلام من هم همین کار رو میکنم دیگه از طریق EditTemplate اضافه میکنم به صفحه ولی تویه code behind اون رو نمیشناسه از داخل کدهای html هم اونه به صفحه اضافه میکنم نمشناسه؟

fakhravari
جمعه 26 آبان 1391, 22:55 عصر
نه :قهقهه:
کنترل های درون شی دیگر را باید با متد FindControl پیدا کرد.