PDA

View Full Version : سوال: ببخشید میشه یکی بگه قالب های جوملایی یا وردپرسی چجوری هست؟

samadblaj
جمعه 26 آبان 1391, 21:39 عصر
سلام دوستان
سلام ببخشید میشه یکی بگه قالب های جوملایی یا وردپرسی چجوری هست؟
این dvd های که تو بازار هستن به عنوان اسکریپت های جوملایی چی هستن؟
میشه منو از این سر در گمی در بیارید؟

farghabil
جمعه 26 آبان 1391, 22:08 عصر
خودت داری میگی قالب

جوملا و وردپرس همون طور که میدونی سیستم های مدیریت محتوا هستند. خودشون یه سری قالب دارن و میتونی قالب های جدید و قشنگ تر رو که همون dvd ها هستن رو خریداری کنی و استفاده کنی

samadblaj
جمعه 26 آبان 1391, 22:31 عصر
ببخشید این قالب ها به همراه ماژول ها هستند؟یعنی نیازی به برنامه نویسی هم خواهد بود؟

farghabil
جمعه 26 آبان 1391, 22:39 عصر
نه نیاز نداره همه جی آمادسو البته فکر کنم وردپرس کدش باز باشه و بتونی خودتم عوض کنیش

samadblaj
جمعه 26 آبان 1391, 22:55 عصر
ممنونم از توضیحاتتون موفق باشید دوست خوبم...

habibvafapour
جمعه 26 آبان 1391, 22:58 عصر
اگر کمی اطلاعت از کد نویسی PHP و jquery و css بلد باشی
خودت هم میتوانی قالبهایی بهتر تولید کنی

samadblaj
جمعه 26 آبان 1391, 23:18 عصر
اگر کمی اطلاعت از کد نویسی PHP و jquery و css بلد باشی
خودت هم میتوانی قالبهایی بهتر تولید کنی
نه خودم asp کار میکنم و تحت ویندوز که دیگه نمیتونم روی زبان دیگه ای متمرکز شم.
الان یه سری فایل ها و پروژه هایی دارم که میخوام توی یک سایت قرارش بدم و نیاز به متصل شدن به درگاه و فروش پروژه هست میخواستم بدونم همچین اسکریپتی هم توی این مجموعه برای این کار من هست؟

habibvafapour
جمعه 26 آبان 1391, 23:32 عصر
اگر به فروشگاه ساز آماده احتیاج داری جوملا فروشگاه ساز ویرچوال مارت (اگر درست نوشته باشم) رو داره که کار کردن باهاش مثل آب خوردن هست
اگر میخواهی سایت از ابتدا فروشگاه باشه که معمولا 70 درصد سایتهای این جوری هستن از پرستاشاپ دارن استفاده میکنن و طراحی جالبی در قالب ان به وجود می آورند
بازهم برای طراحی قالب پرستاشاپ باید زبان php رو بلد باشین

samadblaj
جمعه 26 آبان 1391, 23:44 عصر
اگر به فروشگاه ساز آماده احتیاج داری جوملا فروشگاه ساز ویرچوال مارت (اگر درست نوشته باشم) رو داره که کار کردن باهاش مثل آب خوردن هست
اگر میخواهی سایت از ابتدا فروشگاه باشه که معمولا 70 درصد سایتهای این جوری هستن از پرستاشاپ دارن استفاده میکنن و طراحی جالبی در قالب ان به وجود می آورند
بازهم برای طراحی قالب پرستاشاپ باید زبان php رو بلد باشین
ممنونم از توضیحات کاملتون خودم میتونم asp آماده اش کنم ولی وقت زیاد ندارم زبان asp هم یک cms بزرگ برای طراحی سایت داره ولی مثلا جوملا و ورد پرس حرفه ای نیست...
مطمئنن برای متصل کردن درگاه و از این قبیل اتصالات نیاز به php هست که اینو میتونم رفع کنم (به کمک یکی ازدوستام) ولی بیشتر از این نمیتونم php کار کرد...
یعنی نیاز به ویرایش زیادی خواهد داشت؟؟؟