PDA

View Full Version : مشکل در گرفتن شماره سریال cpu

sara_aryanfar
جمعه 26 آبان 1391, 23:48 عصر
با سلام دوستان من از کد زیر برای گرفتن شماره سریال سی پیو استفاده می کنم اما در برخی از سیستم ها این کد مقدار خالی برمی گردونه چرا؟

try
{

ManagementObjectSearcher searcher = new ManagementObjectSearcher("root\\CIMV2", "SELECT * FROM Win32_Processor");
foreach (ManagementObject queryObj in searcher.Get())
{
su = queryObj["ProcessorId"].ToString();
}
tbsoftcod.Text = sof + su;
}
catch
{
su = string.Empty;

}

کد مطمئنتری هست که برای قفل نرم افزاری بشه ازش بهره برد

farghabil
شنبه 27 آبان 1391, 00:06 صبح
اگه کد چندتا از سخت افزار ها رو بگیری و تبدیلش به یه رشته فکر کنم این مطمئن تر باشه. من این کارو کردم بد نبود

samadblaj
شنبه 27 آبان 1391, 00:21 صبح
سلام بله باید مطالعاتی بیشتری در این رابطه داشته باشید و قبلا هم ذکر شد باید سعی کنید این اطلاعات رو از قطعات خاص بدست بیارید(نظیر هارد...)...

farghabil
شنبه 27 آبان 1391, 00:26 صبح
95073

از این استفاده کن

sara_aryanfar
شنبه 27 آبان 1391, 01:52 صبح
فکر کنم شماره سریال سی پیو یک کد یکتا باشه دوستان برای قفل نرم افزاری ترکیب کدام قطعات رو پیشنهاد میدن؟

jalil_m
شنبه 27 آبان 1391, 07:02 صبح
فکر کنم شماره سریال سی پیو یک کد یکتا باشه دوستان برای قفل نرم افزاری ترکیب کدام قطعات رو پیشنهاد میدن؟

اگر بنا به دلایلی روی یکی از سیستمها نتونه کدی را بدست بیاره برنامه ایراد پیدا میکنه.اما اگر از ترکیب سی پی یو و هارد استفاده کنی حتی اگه یک کدومش کد برگردونه برنامه بدون مشکل کار میکنه
حتی میتونی یکم تو برنامه ات دستکاری کنی که حتی اگه هیچ کدوم کد برنگردونن برنامه یه سریال منحصر به فرد (ثابت برای اون دستگاه) تولید کنه

farghabil
شنبه 27 آبان 1391, 12:16 عصر

به نمونه کدی که گذاشتم اصلا توجه کردی؟ تمام چیزایی که دوستان ذکر کردن هم توش هست. یه بار دیگه ملاحضه کنید

lahiji
شنبه 27 آبان 1391, 13:37 عصر

سلام
بهتره از هارد استفاده کنی

farghabil
یک شنبه 28 آبان 1391, 20:22 عصر
خیلی باحالید به قران
تو او سورسی که گذاشتم هم از هارد استفاده شده .و هم از چیزای دیگه بعد بچه ها بازم دارن پیشنهاد میدن ..... مشخصه الکی پست میدید و پیگیری نمی کنید. یعنی تابلو هستش به نفرم نرفته سورس رو ببینه

afshines
دوشنبه 29 آبان 1391, 16:33 عصر
من دیدم !!!! :لبخندساده:

aradrobo
جمعه 24 آذر 1391, 11:10 صبح
به این دلیل که بعضی سی پی یو ها مدل ساختش فرق می کنه . لذا باید یک else قرار بدی که اگر کدی رو خالی برگردوند . خودت یک کد برایش تعریف کنی و ارسال کنی بجاش .
البته این راه مناسبی برای ساخت امنیت در نرم افزارهایتان نیست که بخواهید به طرف کد فعال سازی دهید . به دلایل زیاد .

hessam2003
سه شنبه 29 مرداد 1392, 13:22 عصر
کدی که ایجاد میکنه را باید کجا ثبت کنیم؟

esafb52
سه شنبه 29 مرداد 1392, 13:57 عصر
میشه بصورت هش شده توی ریجستری ذخیره اش کنی یا از یه فایل